Bratislava Tri Veže
Vždy ked si pustím navigáciu napr. na Hlavnú Stanicu od Troch Veží, tak ma posiela zložito dookola popri Kauflande na Trnavskej:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,161570781
Namiesto toho by bolo oveľa lepšie keby som mohol od Troch Veží zabočit vpravo a otočiť sa na Bajkalsku smerom ku Vajnorskej ulici (a potom buď ísť cez Vajnorskú alebo sa ešte raz otočiť späť na Trnavskú)
Čo som tým chcel vlastne povedať je, že to vyzerá akokeby navigácia ignorovala pravé odbočenie od Troch Veží na Bajkalskú
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 0,61120690
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,161570781
Namiesto toho by bolo oveľa lepšie keby som mohol od Troch Veží zabočit vpravo a otočiť sa na Bajkalsku smerom ku Vajnorskej ulici (a potom buď ísť cez Vajnorskú alebo sa ešte raz otočiť späť na Trnavskú)
Čo som tým chcel vlastne povedať je, že to vyzerá akokeby navigácia ignorovala pravé odbočenie od Troch Veží na Bajkalskú
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 0,61120690
Re: Bratislava Tri Veže