Post by foxitrot
Nevieme presne. Co nevidiet.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Z dostupnych zdrojov som spravil zoznam, ktory som vyziadal od Waze ako rozsirenie existujuceho SK CS Brand zoznamu (su tam zhruba znacky, ktore mali viac ako 2 stanice):

Code: Select all

1. SPS (19 x po SK)
Agip (41 x - uz sme mali, nejako zmizol)
Benzina (4 x, zapad a juh SK)
Flaga (22 x na celom SK)
G & G (7 x zapad SK)
GAS (4 x zapad SK)
Gulf (13 x po SK)
Hoffer (2 x juh SK)
OIL JPM (4 x zapad SK)
Oktan (12 miest vselikde na SK)
REAL-K (8 x juhozapad SK)
Spectrum (12 x zapad a sever SK)
Šajgaloil (13 x po SK)
Tanker (9 x zapad a sever SK)
TAM Autohof (5 x, stredne SK)
Viff PROBUGAS  (3 x zapad a stred SK)
Kto pride na dalsie rozsirene znacky, napiste - doobjedname nabuduce.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Je to možné v blízkosti ČS. Orientačne 1/2 km. Sú hlasy za zväčšenie aj zmenšenie tej vzdialenosti.

Akokoľvek by som chcel označovať len budovu, niečo na tej ploche bude - mnohé naozaj nie sú zobrazené na mape. Takže som nútený súhlasiť.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
foxitrot wrote:Z dostupnych zdrojov som spravil zoznam, ktory som vyziadal od Waze ako rozsirenie existujuceho SK CS Brand zoznamu (su tam zhruba znacky, ktore mali viac ako 2 stanice).
Zabudol som dat vediet, ze uz nam zoznam rozsirili. Asi ste si vsimli...
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:vieme z Waze zistit, kolko benziniek uz mame v mape? teda ci splname kvotu 2/3 na to aby sme mohli zacat funkcionalitu vyuzivat?
K dnesnemu dnu vraj mame na mape 480 landmarkov. O kvote sa este bavime.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
porubcan wrote:este tam bude nejaka chybovost, napr toto je asi nejaky landmark s historicky inou kategoriou, ktora dnes uz neexistuje... naschval to nechavam neopravene.
Tak nejak. Stary "dobry" Cartouche tomu landmarku aspon zobrazi prazdnu kategoriu... Inak teraz som si vsimol podstatny detail - landmark sice je oznaceny ako Gas Station, ale iba vizualne - neobsahuje ziadne z podkategorii GS, len Name a Details.
porubcan wrote:dalo by sa vypytat permalinky na vsetky GS, ktore waze u nas eviduje, nech sa to vycisti?
Radzej keby zmenili default, Gas Station je total nezmysel!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:
petk0 wrote:A ked som tu vacsiu benzinku rozdelil na umyvarku a pumpu, cize len budovy, tak zmizla aj ta...
Len pre istotu upozornujem: Umyvarku v takomto pripade neoznacovat ako Gas station.
Ja zatial skusam oznacit vsetky tesne susediace budovy, spadajuce pod benzinkovy komplex (kiosk/pokladne, pristresok nad stojanmi, prip. umyvarky, prip. toalety, prip. nieco dalsie) ako jeden landmark (niekolko budov, pospajanych tenkymi vlaknami) - ak sa v mape nezobrazi ako prilis maly, tak ho zvacsim na celu plochu, pokryvajucu dane budovy.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
guri211 wrote:... v klientovi sa (zatial) taketo budovy zobrazuju ako divnoid, ktory ma od povodne zamyslaneho tvaru velmi daleko. Napriklad budova tvaru L sa mi zobrazuje ako trojuholnik.
Mozno dalezi na presnom tvare toho divnoidu? Zatial som to nezistil. Niektore celkom dobre zodpovedaju svojej predlohe (mozem dat zoznam), ine ako keby si nieco slahli :roll:
V kazdom pripade je to dobra pakaren, nakreslit pekny podivnoid, ohodnotena hadam 3 zasluzenymi bodmi? :lol:
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Netusim, odkedy... Ja som si vzdy naivne myslel, ze kazdy objekt (segment, landmark, uzol) je jeden krat oceneny 1.6+1.5=3.1 bodmi - po poslednych zmenach asi max. jeden krat denne a nie po kazdom edite? Keby som mal jeden testovaci ucet, tak by som skusil robit vzdy len 10 zmien jedneho typu denne, ale nemam.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
petk0 wrote:Narazil som na cerpacku Jurki a [...] tato konkretna [ma] otvorene len pocas tyzdna. Je na to nejaky univerzaly zapis, aby tomu kazdy rozumel?
Zatial asi len do poznamok? Este asi len malokto vie, co sa o nich v buducnosti zobrazi v klientovi.
petk0 wrote:Jurki by sa mohla prihodit do zoznamu na zaciatku vlakna
Pridal som ju.
petk0 wrote:nieje ich zas tak moc...
Nooo, odkedy som kedysi zaregistroval novucicku pumpu Jurki v Limbachu (a na Kopcianskej) ich uz maju namaderu - vypracovali sa medzi zopar najvyznamnejsich hracov na trhu!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).