Post by Sanicko
Príspevok http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 26#p204426 avizoval spristúpenie CS v klientovi po najbližšom update máp. Mapy mame aktualizované, CS neaktivovane... Vieme niečo bližšie?

-= Odoslané z Xperia Neo V, pomocou Tapatalk 2 =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:Oni podla mna zase urobili taku kolosalnu kravinu ako ked menili kategorie a namiesto namapovania zrusenych kategorii na nove boli zrazu vsetky typu Park.

Teraz urcite zmenili default na Gas Station a vsetky bezprizorne nekategorizovane landmarky su Gas Station.

Na zaplakanie ..
Podla vyssie popisanych priznakov to je len zalezitost editora... V DB to je (snad) urcite dobre... Skratka ten combac (mozno aj "vykreslovac") sa snazi nastavit podla typu a ked typ nenajde tak nabehne na prvy (default?). Prvy dali Gas, lebo ocakavaju najcastejsie pouzivanie... Su to kraviny, ale majte s nimi sucit ;)
Som tiez programator a celkom dobre si viem predstavit (podla vsetkych dostupnych priznakov a informacii) co sa tam asi deje :D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Sanicko wrote:
shalafi wrote:Oni podla mna zase urobili taku kolosalnu kravinu ako ked menili kategorie a namiesto namapovania zrusenych kategorii na nove boli zrazu vsetky typu Park.

Teraz urcite zmenili default na Gas Station a vsetky bezprizorne nekategorizovane landmarky su Gas Station.

Na zaplakanie ..
Podla vyssie popisanych priznakov to je len zalezitost editora... V DB to je (snad) urcite dobre... Skratka ten combac (mozno aj "vykreslovac") sa snazi nastavit podla typu a ked typ nenajde tak nabehne na prvy (default?). Prvy dali Gas, lebo ocakavaju najcastejsie pouzivanie... Su to kraviny, ale majte s nimi sucit ;)
Som tiez programator a celkom dobre si viem predstavit (podla vsetkych dostupnych priznakov a informacii) co sa tam asi deje ;) Pride poziadavka na zmenu a kym sa domyslia vsetky dosledky uz to niekto implementuje a ide to von... a kto testuje? No predsa uzivatelia :D
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
shalafi wrote:programatorov je tu viac a vsetci si vieme predstavit ake zlozite musi byt namiesto defaultu Gas Station nastavit Other ;)

=sent from my OneS=
Ake je to zlozite je jasne... ako aj to, ze sa na to mozes vy... ked Ti pada na hlavu infrastruktura ;-) :D
Mozno mali vsetci na tomto fore ucastni programatori stastie, na dobre manazovane projekty... ;) Ja som zazil na vlastnej kozi take, o akom tu pisem a kam (sa bojim) ruti Waze...

PS: a to som fakt pedant a perfekcionista, ktory nema rad nedokoncenu a polovicatu robotu... ale v istom okamihu sa to zlomi... To je presne ten okamzik, ked pochopis ze cim viac toho urobis, tym viac Ta toho este caka (vratane novych problemov)...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
porubcan wrote:co je mi divne, je to zobrazovanie roznych informacii v roznych browseroch, no ocakavam, ze ti support odpise, ze podporovany je CHROME...
Tipujem, ze casti kodu "if-uju" pre kazdy browser zvlast... takze mi to az take divne nepride ;)
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Aky je nakoniec konsenzus ohladom landmarkov pre GS? Ja osobne uprednostnujem celu plochu, vratane prislusnych parkovacich ploch...
Mame novy update, skuste sa prezriet, ako co vyzera v praxi...
Mam vo vyhlade zopar pozamykanych [L3] GS budov, ale kym nie je zavazna dohoda neforcujem ich...
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
foxitrot wrote:
Sanicko wrote:Aky je nakoniec konsenzus ohladom landmarkov pre GS? Ja osobne uprednostnujem celu plochu, vratane prislusnych parkovacich ploch...
Ja zas moc nie, pretoze v extremnom konecnom dosledku by to na dialnicnych odpocivadlach s cerpackou vies ako vyzeralo :|
Kedze "len budova" je casto malo na to, aby sa landmark zobrazil, tak vtedy aj tie vyslovene prislusne plochy?
(Asi som postihnuty filozofiou OSM, kde bolo mozne hierarchicky kombinovat viac polopriesvitnych ploch.)
Slova nie presne vystihli moju predstavu, resp. asi by som mal zadefinovat slovo "prislusnych" :)
Dialnicne odpocivadla (samozrejme ) chapem, ako dva separatne landmarky - CS a parkovisko... Pokusim sa o exektnejsiu definiciu:
1) Landmark pre CS je plocha zacinajuca miestom, kde sa "rozpoznatelne" zacina delenie "pruhov" k jednotlivym stojanom, priestor stojanov a samotna budova CS... to vsetko v "rozumnom" (= co najjednoduchsom) tvare
2) Dalsie plochy po stranach CS, resp. za nou:
a) vzajomne pospajane tvoria zmysluplny tvar pre landmark parkoviska, velkostou porovnatelny (a vacsi) so samotnym landmarkom CS... vtedy tvoria samostatny landmark parkoviska
b) nesplnaju a) a tak sa stavaju sucastou landmarku pre CS
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Zeregistrovali ste podobny jav ako ja, ze dnes su v ketegorii cerpacich stanic na klientovi ponukane uz len tie s cenou? :o
V KE dnes vidim presne tri (na ktorych som si to vcera poctivo odstal pri zadavani) + jedna (haluz od Perlina) CS :!: :!: :!:
Pricom vcera som tam mal este vsetky... aj tie s cenou, aj tie bez... Po niekolkych hodinach skusenosti, zacinam nadobudat pocit, ze radsej ziadna takato funkcionalita, ako to co sa nam teraz ponuka :twisted:
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
Takze cerpacky, kde som vcera nezadal cenu, su dnes NEDOSTUPNE. Neviem ich vyhladat v kategorii, ani na nich cenu zadat (aj ked som zapolohovany na mieste CS, stale tvrdi, ze na blizku nie je ziadna CS) CS-ka s cenou funguju korektne....
Viete to potvrdit aj v inych regionoch?
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Sanicko
porubcan wrote:Mne ich teraz search ukazal vsetky, aj tie bez ceny
Hmm, u mna stale nic... Ani ked sa s FakeGPS "prenesiem" do BA (aj ked je otazne, ci tam este nadsenci nechali nejaku pumpu bez ceny :lol: )

Pouzivas tiez Betu 130?
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W