Post by AjkoST
no tak super... nie ze mi len nejde rozdelovat segmenty L3, uz mi ani nejde davat cisla domov mimo poradia... vyzera to na nejaky bug s prechodom na vyssi level v EA ktoru som mal pred povysenim na L3

edit: no a teraz mi to pre zmenu pise Chyba pri ukladani :roll:

edit2: tak Druzstevna isla v pohode a ta Mytna absolutne.. Nemoze to byt tym, ze nemam odomknute toto?
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Super, pomohlo to, bez problemov ocislovane. Poprosim este odomknut tieto segmenty a tento segment. Potrebujem tam dorobit prijazdovu cestu (pri firme Sartech) a chodnik (ktory ma ulicu Mytna) pri tej bytovke, nech mozem presunut vstupne body aby spravne navigovalo.

Dik

edit: este poprosim odomknut aj tento segment, je to prijazdova cesta k autoservisu
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Hotovo, tie posledne tri segmenty mozete zamknut, a tiez je mozne zamknut aj Mýtna, Družstevná a Nám. Dr. A. Schweitzera.

Na tomto segmente je este MPR 20kmh. Segmenty okolo som zmenil, ked som ich mal odomknute, na tento jeden som zabudol, moja chyba, pardon.

Tak a to najhorsie nakoniec :D Myslim, ze uz zostavaju len 3 najviac rozlezene ulice... Poprosim odomknut Hurbanova, SNP a Generála M. R. Štefánika

edit: toto je este Hurbanova a toto je este Generála M. R. Štefánika
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
este poprosim odomknut tuto cestu na parkovisku, tvar je iny. dakujem

edit: e este poprosim aj toto, nech tam spravne nahadzem vstupne body pre tie dva vchody a postu.
+ este toto, dalsie 4 vchody
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message
Last edited by AjkoST on Wed Sep 18, 2019 8:47 pm, edited 3 times in total.

Post by AjkoST
Tak to bolo rychlejsie, nez som stihol editovat prispevok :D poprosim este 2 segmenty co som pridal do prispevku predtym
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Mozete zamknut Hurbanova, SNP a Generála M. R. Štefánika, ale aj tie segmenty, ktore som pozadoval odomknut dodatocne.

Toto je ulica Námestie slobody. Poprosim premenovat a odomknut.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Tak snad hotovo, mozes zamknut aj Namestie slobody, Stara tehelna a aj tieto Holubyho omrvinky

Myslim si, ze cela Stara Tura je ocislovana a ze som nic nevynechal.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by AjkoST
Ano, je to offroad. Ides vlastne po trave a vo vyjazdenych kolajach su nasypane kamene. Potrebujes vyssi podvozok a cez zimu 4x4. Pri dazdi sa to celkom da, ked vies jazdit v terene, ale presmykuje to.
AjkoST
Posts: 56
Has thanked: 13 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by EfendiM9
Kludne zacni. Mierovu a Lipovu som odomkol.

Odpoved 1: Ak narazis na rozhadzane cislovanie, tak napis a niekto s L3+ to dohadze.
Mozes napriklad nahadzat vsetky cisla okrem problemovych a pre problemove vyrobit map comment-y podla ktorych sa to bude dat lahko dokoncit.

Odpoved2: malo by byt mozne pouzit 1A a pod. Problem je s vyhladavanim takychto cisel a nie som si teraz isty, ci to uz funguje (skor nie).

Pomenovania ulic som opravil.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester

Post by EfendiM9
Lipova a Mierova su IMHO OK, zamkol som ich.
Uhrovu mas odomknutu.
EfendiM9
Posts: 1640
Answers: 1
Has thanked: 215 times
Been thanked: 313 times
Send a message
SK Country Coordinator, Local Champ, Waze Beta Tester