Ešte raz, navigovanie k alfanumerickým číslam je zabugované.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Ahoj,
o tejto téme je síce "ticho" na fóre, ale to ešte neznamená, že sa téme nik nevenuje.
Prebieha širsia diskusia na úrovni LC ohľadom číslovania domov. Nahlasujú sa bugy HQ ohľadom číslovania, niektoré boli doriešené (vyhľadávanie alfanumerických čísel, preferencia výsledkov Waze pred GM).
Zatiaľ k otázkam 1., 2. a 6.
Zmysel to má. Ak je očislovaná ulica vo WME, Waze v súčasnosti preferuje výsledky z WME pred GM.
Pri číslovaní domov ulice s názvom zadávam všetky známe orientačné čísla domov (ak nie sú zadané všetky, tak Waze pozíciu nezadaného extrapoluje na základe zadaných čísiel, a pri komplikovanejšom tvare ulice dokáže prekvapiť). Nepomáham si ZBGISom ani IS RA.
o tejto téme je síce "ticho" na fóre, ale to ešte neznamená, že sa téme nik nevenuje.
Prebieha širsia diskusia na úrovni LC ohľadom číslovania domov. Nahlasujú sa bugy HQ ohľadom číslovania, niektoré boli doriešené (vyhľadávanie alfanumerických čísel, preferencia výsledkov Waze pred GM).
Zatiaľ k otázkam 1., 2. a 6.
Zmysel to má. Ak je očislovaná ulica vo WME, Waze v súčasnosti preferuje výsledky z WME pred GM.
Pri číslovaní domov ulice s názvom zadávam všetky známe orientačné čísla domov (ak nie sú zadané všetky, tak Waze pozíciu nezadaného extrapoluje na základe zadaných čísiel, a pri komplikovanejšom tvare ulice dokáže prekvapiť). Nepomáham si ZBGISom ani IS RA.
https://s.waze.tools/s0300.pnghttps://s.waze.tools/c4s.pnghttps://www.waze.com/forum/images/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Kde by malo byť umiestnené to číslo?
Na ceste kde treba zastaviť pred číslom?
Na samotnej stavbe?
Na ceste kde treba zastaviť pred číslom?
Na samotnej stavbe?
Je tam podklad fajne posunutý, vychádza mi to "Pri dverách"?
Dal som cislo 1, potom na kazde dalsie parne ma editor vykričal ....
Da sa niekde nastaviť že ulica má číslovanie "zaradom"?
Da sa niekde nastaviť že ulica má číslovanie "zaradom"?
Parada ... dalsie obmedzenie ... takto nezískam ani L2
Asi začnem kresliť chodníky a potoky
Asi začnem kresliť chodníky a potoky
Len taká otázka - ako sa bude riešiť číslovanie domov v obciach, ktoré nemajú názvy ulíc? Nájsť konkrétnu adresu v meste nie je tak veľký problém, no číslovanie domov v dedinách často nemá nijakú logiku a jediný spôsob je pýtať sa.
Je nejaká šanca, že sa táto vec vyrieši?
Je nejaká šanca, že sa táto vec vyrieši?
No hurá, požiadame teda obecné úrady, aby pridali k súpisným aj orientačné, nech vieme konečne navigovať aj tam...MagicOfLA wrote:Waze podporuje len cisla orientacne, cisla supisne e-e.
A ci sa to vyriesi... vzhladom na to, ze mame uz podporu vyhladavania adries cez google... ma niekto poruke sklenenu gulu pripadne iny zdroj informacii?
Potoky ti nepomôžu...
Dobrý deň, chcel som nahodiť v našej obci čísla domov, ale ako číslo domu mi funguje len zadávanie písmen, číslic nie. Kde robím chybu? Ďakujem.
Re: [KOORDINÁCIA] Číslovanie domov