Post Reply

Šamorín - "nezmazatelny kvazi-kruhac"

Post by Buco
Da sa nejak zmazat/opravit ten "kruhac" na konci tohto segmentu?
https://world.waze.com/editor/?lon=17.3 ... =199760804
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times

POSTER_ID:244345

1

Send a message

Post by Buco
porubcan wrote:vsetko sa da... [...] treba pockat [...]
Aj som myslel ze bude stacit pockat, ale ak by to bolo inak, tak nech to tam nie je zbytocne nedoriesene. Prepinam na cakanie :-)
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
porubcan wrote:uz necakaj, zjavil sa tam tvoj kruhac
jooou ten je kraasny :D
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
Problem c. 2: Ked pridam "vyjazd" z toho kruhacu, tak sa nedari ulozit. Je pri kruhacoch nejaky trik? :(
https://world.waze.com/editor/?lon=17.3 ... TTTTTTTTFT
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
Tak tento je nejaky divny :-/
Ked ma len jeden nod kde je pripojena cesta (a kde cely loop zacina a konci), tak je to ok. Ale po pripojeni dalsich vyjazdov (cim pribudnu aj nod-y) nastane chyba.
Skusal som aj vytvorit dalsie nod-y (vytvorenim dalsieho segmentu, pripojenim na kruhac a naslednym zmazanim), ale ani to nepomohlo a aj potom nastavala chyba.
Robim nieco zle?
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
Zrejme to nebude "kruhac so znackou", ale len otocka pre kamiony v priemyselnej zone.
Taka pekna - pravidelne okruhla - otocka, proste - nieco podobne ako kruhac. Takze editorovsky "kruhac" tam nakresli na mapu urcite nieco krajsie nez keby som ja kreslil "cestu dokolecka" :D

Zmazat a vytvorit nanovo som chcel skusit, ale pri zmazani tiez nastala chyba pri ukladani.

Co myslis tym, "previest na klasicku cestu"? Skusim hocico :D
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
porubcan wrote:[...] kukni ci je to dost pekny kruh.
fiiha.. paradne si sa vyhral :)
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by Buco
mylan wrote:Previesť kruháč na normálnu cestu vie napríklad WME Toolbox plugin, vie aj celkom ľahko znovu vytvoriť kruháč, pokiaľ je kruháč vadný. Má však podľa mňa priveľa odkazov v toolbare.

Ten plugin je sikovny. Diiik. :)
Buco
Posts: 14
Has thanked: 6 times
Send a message

Post by mylan
Je to naozaj kruháč (tj, je označený značkou kruhového objazdu?), alebo je to len klasická cesta s možnosťou otočenia. Z leteckých snímkov google to vyzerá skôr na nejakú service road vo firme, kde je aj otočka pre kamióny.

Z leteckej mapy to vyzerá tak, že ak vychádzam z tohto segmentu, tak môžem normálne odbočiť doľava, nemusím ísť kruháčom naokolo. Nepoznám však reálnu situáciu, tak len hádam. Ak je to tak, tak by som ten "kruháč" previedol na klasickú cestu.
Pokiaľ to je kruháč, tak zrejme zmazať a vytvoriť nanovo tak, aby sa rovno napojil na odbočky.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Previesť kruháč na normálnu cestu vie napríklad WME Toolbox plugin, vie aj celkom ľahko znovu vytvoriť kruháč, pokiaľ je kruháč vadný. Má však podľa mňa priveľa odkazov v toolbare.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague