Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4] Štúrovo, križovatka ciest 509 a 63

Post by BohusM
Prosím o opravu uhlu označeného segmentu alebo inú vhodnú úpravu, aby pri vjazde z cesty č. 509 na cestu č. 63 smerom do Štúrova to nehlásilo DSVL. Táto cesta je hlavná, tak je tam táto hláška zbytočná a môže miasť vodiča.

https://world.waze.com/editor/?zoom=4&l ... TTTTTTTTFT

Ďakujem.
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:12662733

1

Send a message
Attachments

Post by BohusM
shalafi wrote:Hlaska nie je na vyjazde z 509 na 63, ale na rozdeleni 509 (lavy horny roh trojuholnika). Zrusil som pomenovanie na lavej strane trojuholnika, uvidime.
Áno, máš pravdu, nepresne som sa vyjadril. Podstatné je, že tam hláška DSVL nemá byť.
Zrušenie pomenovania podľa mňa nepomôže, ale vyskúšané to nemám. Uvidíme.
mylan wrote:Aj z druhej strany z (63 na 509) bude hlásiť DSVP, čo je podľa streetview zrejme nesprávne (pri prejazde 63kou nezahlási zase nič, pričom tam by malo byť DSVL).
Chodievam tade pravidelne všetkými kombináciami, ale toto som si nevšimol, lebo zo Štúrova do BA po 63-ke ma Waze neposiela.

Zrejme základný problém je v tom, že hlavná cesta nevedie po ceste 1. triedy (63), ale práve prechodom 1. (63) a 2. triedy (509).
Čiže keď idem zo Štúrova, tak po 63-ke to nehlási nič a po 509-ke to hlási DSVP.
Keď prichádzam do Štúrova z 509-ky, tak to hlási DSVL, keď zo 63-ky, tak to mlčí.
Máte nejaký nápad ako riešiť takúto situáciu?
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by BohusM
BohusM wrote: Zrejme základný problém je v tom, že hlavná cesta nevedie po ceste 1. triedy (63), ale práve prechodom 1. (63) a 2. triedy (509).
Čiže keď idem zo Štúrova, tak po 63-ke to nehlási nič a po 509-ke to hlási DSVP.
Keď prichádzam do Štúrova z 509-ky, tak to hlási DSVL, keď zo 63-ky, tak to mlčí.
Prípad príchodu do Štúrova po 509-ke je vyriešený, ale ostatné nie. Príchod po 63-ke je v poriadku.

Prosím o zmenu uhla pripojenia cesty č. 63 na cestu č. 509 (https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =145777018), aby to pri odchode zo Štúrova po 63-ke hlásilo odbočenie doľava a po 509-ke (priamy smer po hlavnej) nehlásilo nič. Alebo existuje šikovnejšie riešenie?
Ďakujem.
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by BohusM
Dobrá poznámka :-). Koniec Štúrova je o cca 200 m bližšie k mestu.
Štúrovo končí pri tomto segmente https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =212660493. City layer dlhodobo nekorešponduje ani s jedným koncom.
Ďakujem za opravy.
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mylan
Aj z druhej strany (z 63 na 509) bude hlásiť DSVP, čo je podľa streetview zrejme nesprávne (pri prejazde 63kou nezahlási zase nič, pričom tam by malo byť DSVL).
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by shalafi
Hlaska nie je na vyjazde z 509 na 63, ale na rozdeleni 509 (lavy horny roh trojuholnika). Zrusil som pomenovanie na lavej strane trojuholnika, uvidime.
shalafi
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1773
Has thanked: 158 times
Been thanked: 177 times
Send a message

Post by vlado_s
BohusM wrote:Zrušenie pomenovania podľa mňa nepomôže, ale vyskúšané to nemám.
Pomôže :)
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Hotovo :)
Pls. sedí koniec Štúrova?
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Myslel som si. Upravil som podľa Tvojho "metra" ;)
Za málo.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message