Post Reply

[L4] BA, Galvaniho

Post by ma5jkl
Ahojte,

vcera mi z nevysvetlitelnych pricin ponuklo trasu ako je na obrazku. Realne je ale na krizovatke pri Gate One hoteli, pri jazde od McDonaldu prikazany smer dolava na obchvat a neda (no dat sa da ale nemalo by sa) sa ist rovno. Kukol som do mapy a sipky su vazne nastavene tak ze to dovoluju.

https://www.waze.com/editor/?zoom=8&lat ... 91&env=row

http://s29.postimg.org/5fjxq4kmv/Screen ... _52_58.png
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 625 times
Been thanked: 715 times
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«Samsung Note 8» «VW Golf 6 Cabrio»

Post by Glipko
Bejvavalo, uz to nejaky ten piatok nie je pravda, prikazany smer dali do prec.
Glipko
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by ma5jkl
Glipko wrote:Bejvavalo, uz to nejaky ten piatok nie je pravda, prikazany smer dali do prec.
Pravdu mas ze uz hore nad semaforom nie je znacka Daj prednost a pod nou prikazany smer. Jedneho dna sa ocitla na zemi a odvtedy ju nikto nikdy nevidel.

Ale existuju dalsie 2 indicie podla ktorych nemozes (no dobre: nemal by si) ist rovno. Prvou je VDZ, kde je sipka IBA dolava a druhou je ZDZ kde mas na tabuli jasne urcene ze mozes ist v tom pruhu IBA dolava.
streetview
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»

Post by Glipko
No schvalne som sa tam teraz skocil pozret. VDZ je v takmer neviditelnom stave, cize defacto neplatne a ZDZ je prec tiez. Btw. este nedavno som nad semaforom registroval osirelu "daj prednost v jazde" uz je prec tiez, tak bude sranda ked nepojdu semafory.
ma5jkl wrote:
Glipko wrote:Bejvavalo, uz to nejaky ten piatok nie je pravda, prikazany smer dali do prec.
Pravdu mas ze uz hore nad semaforom nie je znacka Daj prednost a pod nou prikazany smer. Jedneho dna sa ocitla na zemi a odvtedy ju nikto nikdy nevidel.

Ale existuju dalsie 2 indicie podla ktorych nemozes (no dobre: nemal by si) ist rovno. Prvou je VDZ, kde je sipka IBA dolava a druhou je ZDZ kde mas na tabuli jasne urcene ze mozes ist v tom pruhu IBA dolava.
streetview
Glipko
Area Manager
Area Manager
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by ma5jkl
Pista, bolo to schvalne alebo omylom ze si povolil ist rovno od Mc ku GBC a zaroven zakazal odbocit od obchvatu k GBC? Najprv som kukal ako puk ze ma naviguje opat rovnako ako v screene hore, a teraz pozeram mapu a nedovoluje mi odbocit ani od obchvatu k GBC.

Prosim o napravu.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Post by Glipko
klud, Pista to nezatrhol, len nam waze pri zmene sipok nepovie kto to spravil... a od McD rovno je uz podla mna legalne ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager

Post by Glipko
skocim tam nastriekat nove sipky? ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager

Post by foxitrot
Neodporúčam. Poukázal by si tým na neschopnosť zodpovedných zabezpečiť správne a použiteľné dopravné značenie, k tomu pripočítame poškodzovanie vozovky a to by už nemuselo skončiť dobre :P

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 1266 times
Been thanked: 652 times
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by Glipko
myslis, ze by si to zodpovedni vobec vsimli? ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager

Post by Glipko
mne tiez nie, z McD do roboty sa nenechavam navigovat ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager