Post by GinBook
Ja uz jsem 2dny tady. ;-). Ale v patek musim na plac do prace. Takze te v sobotu vezmu.


Komentář z telefonu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
neváhej a objednávej!

GB
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Včera jsme se setkali v počtu 6 lidí.

Grepa
D2-mac
GinBook
Smejci
AgentW4C
masvbr

Mezi vysvětlováním si postupů, jídlem a jak to dělat lépe, jsem i pracovali.

Výstup:

- Zkontrolovat Wiki, a upřesnit některé informace či postupný vývoj informací.
> Upřesnit čerpací stanice (proběhne diskuze) (ujednotit šipky) (pozor na počet znaků) (názvy)
> Upřesnit téma restrikce (proběhne diskuze) (zimní restrikce) (ostatní restrikce)
> doplnit informaci, lesy a vodstvo zadávat bez města

- Problém při vyhledávání názvů které jsou duplicitní Landmarky vs. Města. (úkol pro PVO) (Local Champs)
- a s tím dořešit či spíše ujednotit názvy řek, rybníků
- dořešit/ukončit téma autobusové a vlakové zastávky

- Dotaz na Oriho zda je možné vytáhnout info, jaké jsou nejvyhledávanější slova pro ČR v klientovi (Local Champs)

- Dořešit ujednocení názvů Landmarků (nechat vyhnít momentální boom zadávání nových míst) (diskuze)

- Web stránka, reklamní předměty, reklama.

-- jestli mne kluci doplní

Jídlo chvalitebné, prostory vynikající, internet průměrný (příště kabel a svůj router).

Děkuji všem!
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Hmm :?. Tak mám před sebou kalendář =>

pátek 5.9. Brno Waze ok ;)
13.- 14.9. rodina Slovensko
19.- 21.9. kultura Praha
26.- 27.9. rodina obsazeno
pátek 3.10. Praha Waze ok ;)

No možná by jsem mohli orientačně počítat s Ostravou cca v polovině listopadu. Ostrava je podle mne vhodnější volba. U Neptuna to bylo OK a jeho dostupnost po dálnici je velmi dobrá. Pominuly zácpu na konci Rudné z důvodu rekonstrukce křižovatky, která je dnes myslím už průjezdná. Prakticky než se dojede z Lipníku do Valmezu (40km/0:36 a v pátek +0:05 až +0:25 => pravidelná kolona na Masarykové) je už člověk v Ostravě (55km/0:38). V současné době neznám žádný vhodnější prostor, ale v případně trvajícího zájmu bych jeden, nebo dva typy ověřil ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Tue Sep 02, 2014 6:53 pm, edited 1 time in total.

Post by Grepa
A pokud se dojedná Ostrava, tak rád kohokoliv po cestě z Valašského Meziříčí přiberu. ;)
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Za tři týdny to je brzo :? Listopad je ok. Gine oprav prosím nadpis na Ostravu a možná by si tam mohl lepnout i to datum ;).
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Pánové mám problém, minulý týden jsem přislíbil, že zavolám do restaurace Poseidon, kde se konalo poslední ostravské setkání. Bohužel o víkendu 29.-30.11. mají sanitárku :?.

Jsem sice rodilí ostravák, ale neznám současný stav vhodných provozoven. Prosím, má někdo nějaký vhodný tip?

Klidnější kout či salónek cca 8-10 míst s dobrým internetovým připojením. Nekuřácký prostředí je vítané. Projektor a plátno dovezu.

Pokusím se ještě pátrat na internetu, ale osobní zkušenost, nebo doporučení je nenahraditelné. Předem díky za pomoc.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Ahoj, Smejci. Díky za pomoc, konečně jsem se dostal do kanclu.

Myslím, že lokalita Ostrava-Poruba, Průběžná vypadá, jako dobrý tip (http://restaurace.arrows.cz) :). Je super, že ti vyšlo zastavit se přímo na místě a mrknout na tu wifinu :). Teď, už nezbývá, než kvalitu sítě ověřit ostrým provozem. Skoro určitě nás nebude méně než šest, sedm. Tak pokud je wifi a zásuvka pro nabíječky. tak ten nejmenší bude stačit. Ale pokud nás pustí do toho pro dvacet, bude to komfortní.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Kebb01
U mně je to obdobně, ale naopak mám blíže Ostravu :)
Termín moc ovlivnit nemůžu, mám volný víkend co 14 dnů a září mám zabité komplet :-/ Vlastně když se na to tak dívám, tak nejbližší volný pátek (či sobotu) mám 15.9. a pak až 3., 4.10. a 31.10.
Do toho ValMezu bych se snad dostal taky, záleželo by na termínu.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
GinBook wrote:já můžu

-25.říjen
-22.listopad
-6.prosinec

možná se mi uvolní nějaký termín mezi, ale to je nejisté.
Tož já můžu první dva termíny, ale až po 19. hodině... Více by mi vyhovovaly termíny posunuté o sedm dní +/- :) Jsem co druhý víkend v práci a ty ses mi, Gine, strefil přímo do nich :D
Ale jak jsem psal, přizpůsobil bych se a přišel po šichtě...
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane