Post by Janek250
Příště vezmu tablet zapnu na něm video konerenci Hangout a dam ho na stůl před prázdnou židli ;)

Odesláno z pohybu, tabletu či mobilu ;)
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by jumbo78
Kdybych už týden neležel v nemocnici na infuzích, tak bych se taky rád s váma potkal kluci :(

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Jo jo, je to na dvě věci. Snad mě v pondělí pustí domů na domácí léčení...

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
@Kebb01
Jestli se z té nemocnice dostanu, tak se klidně někdy můžeme domluvit a pojedeme spolu ;)

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Kebb01
Já budu tou dobou na dovolené v Blansku, ale i tak je Brno trošku z ruky :-)

Odesláno z mého HTC One S
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by krizecek
Jestli budu v Brně, tak určo příjdu :-)
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
Jaké bylo stretnutí, já blbec si to popletl,a myslel jsem, že je to v Sobotu :-( zrovna tou dobou jsem jel okolo a čas jsem měl :-(, tak snad příště do třetice to musí vyjít :-)
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by krizecek
re:d2-mac .... příště troubit víc :-D mě to vůbec netrklo, já měl vsugerovaný, že je to v sobotu a tak jsem byl myšlenkama už doma.
krizecek
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 107
Has thanked: 92 times
Been thanked: 43 times
Send a message

Post by martinkolar
Rezervuji čas od 20, jestli dojedou přespolní z východu, jsem spíš pro TruckStar, mají to "všichni" blíž. U 188km je výhoda, že nemusí mít člověk dálniční, ale to sem asi nepatří :D

V každém případě bych začínal ve 20:00, Janek hold dojede dle situace na D1 dle možností.

K tématům LCH bych možná přidal diskuzi nad otázkami, ale spíš bych to řadil jako podřadné téma s přívlastkem soon (= pokud bude čas)
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
GinBook wrote:Snad za 14 dni budu moci i ja. ;-)


Nejake vystupy? Fotka na soc.site?
Fotku nemáme ani jednu, sjeli jsme se postupně, Grepa a Mirek po osmé, řešili Grepův jídelníček (:D), kolem půl 9 jsem dorazil já a v závleku za mnou Janek. Většinu času se řešil Freedit - budoucnost, překlad pro prezentaci, rozebrání některých věcí v Keepu. Pak padla řeč na zámky, hlasování LCH, teorie jak na dudlíkovskej script a to bylo tak všechno.

Ve finále se dá říct, že jsme toho vyřešili spoustu, ale sepsat co přesně a jak jsme se dohodli by bylo na dýl.
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message