Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by petk0
guri211 wrote: Ako je to tam s mobilnym signalom pripadne WiFi?
Mobilny signal ide, data idu, wifi som neskusal. Pri rozumnom pocte ludi, okolo 30, by sa dali preorganizovat stoly tak aby mal kazdy vyhlad na platno. Projektor tam nejaky je, ale ci bude vyhovovat to neviem, to by sa zislo odskusat vopred, aj koli kablom, dlzke... Projektor je totiz na strope s dalsou technikou. Ale pouzit iny nieje problem. V pripade beznej konzumacie by sa nemuselo platit za prenajom saly. Nadcasy po 22:00 pre casnika bolo tusim 7 euro na hodinu. Robia sa tam svadby, oslavy, takze zabehnute to je, ale inak je uz pivnica uzavreta. pre beznu prevadzku sluzi terasa vonku.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
guri211 wrote: Ahojte, z automatického reportéra RE boli k 24.06.2012 odstránené aj reporty udalostí na D1, R1 a D2. Tieto oblasti sú lepšie a omnoho presnejšie pokryté hláseniami od Wazerov.
No neviem, neviem ci je to idealny stav. Napriklad v noci je wazerov minimum a na cestach po R1, D1 som narazal jedine na hlasky RE. Teraz tam uz nebude nic :-) Alebo trvale uzavierky, dlhodobe prace na ceste, ktore tam este ako tak posielaju... Wazer ich asi nebude pracne pisat, takze sprava sa strati.

Mozno tie uzavierky, keby sa dali zavesit na dlhsiu dobu ako hodinu, nastavit bota, nech to tam drzi do skoncenia opravy.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
No este sme chvilu kecali o oznacovani ciest, napriklad kedy pouzit Private Road, Service Road, Street, Parking ..., ako znacit rozbite cesty v malych obciach, aby nas to tade neposielalo a podobne. K tomu by sa mi zisiel nejaky link, lebo to rychlo zabudnem. Alebo to doplnit do pravidiel, lebo som tam nevedel najst, napriklad ten service road.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by rad2222
M-A-L wrote:Ahojte,
škoda že som sa nezúčastnil,nevydalo, bol som slniť ;)
Pozrel som poznámky z Vášho stretnutia, možnosť identifikovať hlášku oboma smermi som mal
akurát v pláne publikovať.

Pridal by som bod čo sa týka ikony pre označenie nebezpečia na ceste (construction, odstavené vozidlo, počasie, diera na ceste), niektoré by mohli mať iné ikonky, stane sa že je tam viac hlásení nebezpečia
a cesta je samý trojuholník a ťažko sa identifikuje problém.

Ku poznámke dvojjazyčných názvov od foxitrot.
Mám rád dobrých ludí celého sveta, ale sme na slovensku tak po slovensky prosím.
Túto tému radšej ani nikdy neotvárajme.
Súhlasím Mišo ;)
rad2222
Area Manager
Area Manager
Posts: 251
Has thanked: 115 times
Been thanked: 18 times
Send a message

Post by Sanicko
petk0 wrote:
guri211 wrote: Ahojte, z automatického reportéra RE boli k 24.06.2012 odstránené aj reporty udalostí na D1, R1 a D2. Tieto oblasti sú lepšie a omnoho presnejšie pokryté hláseniami od Wazerov.
No neviem, neviem ci je to idealny stav. Napriklad v noci je wazerov minimum a na cestach po R1, D1 som narazal jedine na hlasky RE. Teraz tam uz nebude nic :-) Alebo trvale uzavierky, dlhodobe prace na ceste, ktore tam este ako tak posielaju... Wazer ich asi nebude pracne pisat, takze sprava sa strati.

Mozno tie uzavierky, keby sa dali zavesit na dlhsiu dobu ako hodinu, nastavit bota, nech to tam drzi do skoncenia opravy.
Tiež sa prikláňam k tomu, R-ku a D-čka ponechat. Hlavne v noci je na rýchlostnej ceste každé varovanie dobré (hoc by aj bolo už neaktualne)...

-= Odoslané z Xperia Neo V =-
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by SharkNX
Pani zajtra sa pokusim dojst a asi mi to konecne vyjde, rad by som sa podielal na zdokonalovani Waze a dufam ze sa podelite s cennymi informaciami :)
SharkNX
Posts: 10
Send a message
iPhone 3GS/iPhone 4 - iOS 5.1.1
Waze 3.2.0

Ford Fiesta 2005 - Grey Metalic
Kia Cee'd SW - Silver

Post by Suik
petk0 wrote:
guri211 wrote: Ahojte, z automatického reportéra RE boli k 24.06.2012 odstránené aj reporty udalostí na D1, R1 a D2. Tieto oblasti sú lepšie a omnoho presnejšie pokryté hláseniami od Wazerov.
No neviem, neviem ci je to idealny stav. Napriklad v noci je wazerov minimum a na cestach po R1, D1 som narazal jedine na hlasky RE. Teraz tam uz nebude nic :-) Alebo trvale uzavierky, dlhodobe prace na ceste, ktore tam este ako tak posielaju... Wazer ich asi nebude pracne pisat, takze sprava sa strati.

Mozno tie uzavierky, keby sa dali zavesit na dlhsiu dobu ako hodinu, nastavit bota, nech to tam drzi do skoncenia opravy.
no jo len vraj byvali castokrat ustrelene daleko od realneho miesta problemu, ci?
Suik
Posts: 893
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko

Post by Suik
rad2222 wrote:
M-A-L wrote:Ahojte,
škoda že som sa nezúčastnil,nevydalo, bol som slniť ;)
Pozrel som poznámky z Vášho stretnutia, možnosť identifikovať hlášku oboma smermi som mal
akurát v pláne publikovať.

Pridal by som bod čo sa týka ikony pre označenie nebezpečia na ceste (construction, odstavené vozidlo, počasie, diera na ceste), niektoré by mohli mať iné ikonky, stane sa že je tam viac hlásení nebezpečia
a cesta je samý trojuholník a ťažko sa identifikuje problém.

Ku poznámke dvojjazyčných názvov od foxitrot.
Mám rád dobrých ludí celého sveta, ale sme na slovensku tak po slovensky prosím.
Túto tému radšej ani nikdy neotvárajme.
Súhlasím Mišo ;)
pri absolutne najlepsej voli by to bolo absolutne neefektivne.

EDIT: myslim tie nazvy :)
Suik
Posts: 893
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times
Send a message
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko