Post by Zirland
Ani jsem nenašel žádné nové požadavky na AM, které by byly nevyřízené za poslední dva měsíce nikdo nic nechtěl. Nebo jo? Přihlaste se

Tex: Ano jsem si vědom toho, že jsi žádal o AM v západních Čechách. Zaznamenal jsem 4. června tvoji žádost a všiml jsem si že je "nějak moc velká", takže jsem ji nevyřídil hned. Nicméně to bylo uprostřed povodní, kdy jsem byl v práci týden v kuse, ani nebyl čas jít domů (možná jsem to tu už někde zmínil, nevím). No a pak se na to nějak zapomnělo, co si budeme nalhávat.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Já jsem celkově dost zaskočen, tím jak to tu prezentujete to zní jako mnohoměsíční problém, rozebírá se tu jak vy byste rádi změnili svět a já vám v tom despoticky bráním, ale já si vážně nejsem vědom, že by mi někdo napsal s tím, že by něco ode mě potřeboval.
Nevím co víc teď k tomu, co bylo již napsáno v předchozích 33 příspěvcích, dodat.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
tex232 wrote:
... proč se neodpovídá a nezdůvidňují negatívní rozhodnutí? ... Odpověď zde do fóra " bylo to nějaké velké tak jsem to nechal" mě docela uráží a ne jen mne...
Nezlob se, ale teď mi řekni co vlastně chceš. Požaduješ odpovědi a zdůvodnění a když se tak stane, tak tě to uráží.

Pokud ti vadí upřímnost a pravdivé zdůvodnění, já klidně pro zdůvodnění nepřidělení oblasti vymyslím nějakou neutrální politicky korektní větu odkazující se na neochotu HQ v Izraeli. Budeme sice všichni "tak nějak tušit", že to není možná hlavní důvod, ale nikdo se neurazí.

Guri mi kladl na srdce, abych se pokud možno uklidnil a reagoval s rozmyslem a chladnou hlavou, takže to nebudu dál rozebírat.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 4
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Má někdo z beta týmu vyzkoušené, jak moc se u nás projeví automatické zámky podle hustoty provozu? Jestli by to nepomohlo řešit problémy s nadbytkem L5 segmentů.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 4
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Šlo mi o to, pokud bychom odstranili vynucené zámky a nechali jen ty automatické, jak moc si pomůžeme.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Od 2. do 8. září jsem mimo EA.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Ginbook: Aby tu nevznikly nějaké vášně zase jako nedávno....
Tvoji žádost o rozšíření oblasti jsem zaznamenal, dohodli jsme se s vitj, že to budeme řešit až v návaznosti na to plánované setkání komunity.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Nemůžu 23 až 25, potom nemůžu 1 až 8.
Jinak zatím dobrý.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 4
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
Zjevně čím dříve tím lépe, ale hlavně ať si řeknou mimopražští.

Odesláno z mého A511 pomocí Tapatalk 4
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"

Post by Zirland
V pondělí mám službu a v Praze budu tak v půl deváté večer až. To asi není vyhovující.
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"