Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
България

Post Reply

Фалшива активност при редакция на вече наименувани улици

Post by Zeldi4ka
Здравейте !
Хора, ако ще трупат някои точки на гърба на други в стремежа си да вдигнат нивото си в Waze, няма да коментирам колко е морално, но поне не разваляйте постигнатото до сега !
Ще добавя скрийшот за изясняване.
Става въпрос за гр.Долни Чифлик област Варна.
Нямам намерение да следя определеното лице, какво всъщност твори, но намирам неверно преименуване с цел надграждане на броя на поправките (верни или неверни) в търсене на по-горно ниво или поне на това го отдавам.
Две успоредни улици с едно и също име "Стара Планина", което е НЕВЯРНО и го казвам с аргумента, че през ден съм в това населено място, в ролята си на куриер.
Ако не ползвате кадастриални карти от кметствата, както правя аз или не сте на мястото от което да черпите директна информация (табели с име на улица или живущите там), моля не променяйте вече изграденото, както сметнете за нужно от трети източници или просто за "забавление" !
Който е небходимо, да вземе отношение по въпроса Моля !
Благодаря !
https://postimg.cc/V5tpsdWj
Zeldi4ka
Posts: 4
Been thanked: 7 times

POSTER_ID:17931395

1

Send a message

Post by Zeldi4ka
Здравейте !
Нямах време и желание на 11-ти Април когато докладвах лицето (YordankaRS), да видя колко още улици е "редактирало".
Мога да кажа, че е "редактирало" половината Варненска област и продължава с "дейността си" ...
Мога и да заявя, че лично съм добавил имената на улиците в селата Тръстиково, Царевци, Казашка река, Юнак, Садово, Венелин, Близнаци, Шкорпиловци, Здравец, Бенковски - област Варна!
Мога и да кача кадастриалните карти по които съм добавял, ако е необходимо !
Не мога да си представя, как лицето което нито е на място, нито разполага със кадастрални карти (вероятно) на "редактираните" от него улици на визираните населени места и ги "добавя".
Съвсем до скоро нямаше и една улица наименувана в Тръстиково, Царевци, Казашка река, Юнак, Садово, Венелин, Близнаци, Здравец, Бенковски !
Не го правя нито за слава (за моята работа разполагам с необходимото ), нито за ниво в Waze, обаче няма и да отварям отново кадастралните карти и да го проверявам, дали не е сбъркало още улици освен визираната в горния постинг.
Разполагам с още кадастрални карти, но след този случай се чувствам обезсърчен да добавям...
Оставям тази опция на това лице да добавя, след като е толкова наясно с района...да видим дали ще добави имена на безименни улици ! На 46 години съм и не мисля, че имам време за губене да се занимавам със фейкъри и детски работи...

За мен това е е нарушение и лицето продължава да "редактира" към днешна дата неосуетено...
Все пак адресите могат да бъдат ползвани от линейки, противопожарни команди, полиция и т.н.
Това не е игра и забавлението за някого, а може да коства минути за живота на другиго !
Благодаря и успех !
Zeldi4ka
Posts: 4
Been thanked: 7 times
Send a message