"подравняване" на пътищата
Здравейте колеги,
не съм съвсем сигурен дали "подравняване" е правилната дума в случая, но сега ще обясня :
давам ви следният пример :
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 679&zoom=5
Както се вижда на този Zoom - път 15 не следва съвсем точно картата от Google.
Повечето пъти Zoom-вам поне още веднъж, и започвам да напасвам пътя да следва точно картата. Опитвам да правя същото и когато чертая нови пътища в разните по-малки градове и села.
Лично за мен причината да го правя е, че когато пътувам по път който е "начупен" и с доста завои доста често следя навигацията за да знам какъв завой следва, как върви пътя пред мен, и т.н.
Та, общо взето се чудя вие дали правите така , доколко е правилно да го правя, и доколко можем да разчитаме че картата на Google е 100% вярна и т.н.
не съм съвсем сигурен дали "подравняване" е правилната дума в случая, но сега ще обясня :
давам ви следният пример :
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... 679&zoom=5
Както се вижда на този Zoom - път 15 не следва съвсем точно картата от Google.
Повечето пъти Zoom-вам поне още веднъж, и започвам да напасвам пътя да следва точно картата. Опитвам да правя същото и когато чертая нови пътища в разните по-малки градове и села.
Лично за мен причината да го правя е, че когато пътувам по път който е "начупен" и с доста завои доста често следя навигацията за да знам какъв завой следва, как върви пътя пред мен, и т.н.
Та, общо взето се чудя вие дали правите така , доколко е правилно да го правя, и доколко можем да разчитаме че картата на Google е 100% вярна и т.н.
Re: "подравняване" на пътищата