Градът с еднаквите улици
Здравейте
Натъкнах се на поредното недуразумение което отново ме накара да се замисля доколко е ефективна навигацията ни когато се чертае и се ре-едитва безразборно и само за точки , без оглед качеството.
Ето за какво става въпрос :
Интересното е че в това населено място такава улица въобще не съществува
Не еднократно съм обръщал внимание че приложението е за навигация , а не туул за свободно чертане , или експерименти.
Потребителите искат да стигнат от точка А до точка Б възможно най бързо и сигурно , но в тези случаи цялата идея на Waze се опорочава.
Случва се да има и грешки, но тази е много фрапираща , което според мен идва да покаже че понякога се чертае формално без оглед на навигацията.
Надявам се да обръщате повечко внимание на подобни грешки
Поздрави
sv38
Натъкнах се на поредното недуразумение което отново ме накара да се замисля доколко е ефективна навигацията ни когато се чертае и се ре-едитва безразборно и само за точки , без оглед качеството.
Ето за какво става въпрос :
Интересното е че в това населено място такава улица въобще не съществува
Не еднократно съм обръщал внимание че приложението е за навигация , а не туул за свободно чертане , или експерименти.
Потребителите искат да стигнат от точка А до точка Б възможно най бързо и сигурно , но в тези случаи цялата идея на Waze се опорочава.
Случва се да има и грешки, но тази е много фрапираща , което според мен идва да покаже че понякога се чертае формално без оглед на навигацията.
Надявам се да обръщате повечко внимание на подобни грешки
Поздрави
sv38
Re: Градът с еднаквите улици