Благодаря , погледнах го
Това е само рипорт, реално няма рестрикции по картата на Waze
Предполагам че това е някакво приложение което е интегрирано с Waze , или ползва неговите данни
това което намерих на пръв прочит е:
http://www.trafficnav.eu/
без да съм сигурен че е същото разбира се . утре ще прочета за това
Но ако е реален проблем трябва да го апдейтне някой който познава реалната обстановка на това място
Наскоро /януари/ свалих заключването на А1 на ниво 2 , за да могат повече хора да се включат в апдейта на картата, а не само богоизбрани
След 2 седмици ще имам възможнст да го видя лично , ако до тогава някой не го апдейтне или го оправят.
Това е само рипорт, реално няма рестрикции по картата на Waze
Предполагам че това е някакво приложение което е интегрирано с Waze , или ползва неговите данни
това което намерих на пръв прочит е:
http://www.trafficnav.eu/
без да съм сигурен че е същото разбира се . утре ще прочета за това
Но ако е реален проблем трябва да го апдейтне някой който познава реалната обстановка на това място
Наскоро /януари/ свалих заключването на А1 на ниво 2 , за да могат повече хора да се включат в апдейта на картата, а не само богоизбрани
След 2 седмици ще имам възможнст да го видя лично , ако до тогава някой не го апдейтне или го оправят.
Re: Идиотско маршрутизиране на WAZE?!!