България

Post Reply

Проблем с WME Toolbox

Post by TodorManev
Инсталирах си тази преставка на Chrome и много ми харесват функциите й, но от 2 дни насам имам странен проблем: когато маркирам сегмент ми показва стрелките прозрачни и не мога да забранявам или позволявам завои. Този проблем го няма когато отворя редактора през Mozilla. Рестартирах настройките на toolbox-а по подразбиране, но проблемът си остана. Помагайте ако сте го срещали това явление.
TodorManev
Posts: 46
Has thanked: 15 times
Been thanked: 9 times

POSTER_ID:17373279

1

Send a message

Post by TodorManev
Тази комбинация от бутони кара стрелките на маркиран сегмент да изчезнат напълно и да се покажат само червените стрелки (на целия екран, а не само на маркирания сегмент). Не е това проблема. Ще припомня, че не изчезват, а стават прозрачни и не мога да цъкна върху тях. Червените стрелки след натискането на Shift+Z също са прозрачни и не мога да правя промени. За съжаление не знам как да направя скрийншот на компютъра ми и да Ви го покажа нагледно.
TodorManev
Posts: 46
Has thanked: 15 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by TodorManev
Разбрах какъв е проблемът. Реших да деинсталирам приставката WME Toolbox и да я запиша наново. Направих го, но пак бяха прозрачни стрелките. Обаче по случайност попаднах на статия с клавишни комбинации и видях, че като натисна просто клавиш "А", прави точно това: стрелките стават прозрачни и неактивни. Оказва се, че заедно с инсталирането на приставката, автоматично превключва тази функция и ми беше необходимо да натисна "А" и стрелките отново се активираха. :)
TodorManev
Posts: 46
Has thanked: 15 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by Zafcho
Привет. Опитай с клавишна комбинация Shift+Z ...
Zafcho
Posts: 13
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by Zafcho
Поздравления :)
Zafcho
Posts: 13
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times
Send a message