България

Post Reply

Геометрия...

Post by Zafcho
Привет редактори,
Днес съм решил да съм леко критичен към всички... Разгледайте следната сника и по специално ул. Цар Симеон !
zaz.jpg
(254.15 KiB) Downloaded 153 times
Нещо да Ви е привлякло вниманието ?!? :D

Хайде моля по сериозно! Ок, бързахме да покрием цялата пътна мрежа в страната. Общо взето през изминалта година доста работа се свърши. Аз също имам набързо начертани улици с идея да имаме начално покритие в повече населени места. Време е да се върнем към черновата и да положим повечко грижи. Имаме желание за популяризиране на Уейз в България, но това не става само с коректна навигация. Не по малка роля играе и визията, която получаваме докато се използва приложението. Ам изправете ги малко тия улици бе хора :) Пуснете в действие тоя WME Junction Angle Info и поглеждайте информацията, която отразява този помощен скрипт. Сигурен съм, че всички го ползвате. Хайде няма да изпадам във филосовски размисли. Мисля, че основната идея на този пост е кристално ясна :)

Пожелавам на всички уейзъри една страхотна Нова Година, много щастие и късмет.

п.п. Това съобщение не е отправено към никой конкретен потребител и не бих желал да засегна нито един от вас. Бих се радвал ако подейства мотивиращо за подобрение на визията в приложението. В крайна сметка не съм казал нищо лошо, нали? :D :D :D
Zafcho
Posts: 13
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

POSTER_ID:17216675

1

Send a message