България

Post Reply

Проблем с Android auto

Post by DakoC3
Здравейте, Имам следния проблем.
При връзка на телефона с Android auto на колата и пускане на навигация през waze първоначално се пренася на екрана на колата и стартира, но буквално след не повече от минута спира да навигира и замръзва на едно място.
Изключвам чрез кабела телефона и стартирам приложението само на телефона. При стартиране в началото търси GPS сигнал и след малко веднага всичко си е наред. Програмата си работи нормално на телефона. Правя нов опит и включвам кабела, стартира се автоматично Android auto и отново стартирам WAZE и пак около минута всичко е ОК и след това замръзва и губи GPS сигнал.

Имал ли е някой друг такъв проблем или е само при мен.
DakoC3
Posts: 1

POSTER_ID:17527901

1

Send a message

Post by WazingArch
DakoC3 wrote:Здравейте, Имам следния проблем.
При връзка на телефона с Android auto на колата и пускане на навигация през waze първоначално се пренася на екрана на колата и стартира, но буквално след не повече от минута спира да навигира и замръзва на едно място.
Изключвам чрез кабела телефона и стартирам приложението само на телефона. При стартиране в началото търси GPS сигнал и след малко веднага всичко си е наред. Програмата си работи нормално на телефона. Правя нов опит и включвам кабела, стартира се автоматично Android auto и отново стартирам WAZE и пак около минута всичко е ОК и след това замръзва и губи GPS сигнал.

Имал ли е някой друг такъв проблем или е само при мен.
Възможно е да има проблеми, ако си попаднал на такъв, може да използваш формуляра за докладване на проблеми с Android Auto. Пиши, ако има развитие или ако ти трябва помощ за попълване на формуляра
WazingArch
Coordinators
Coordinators
Posts: 576
Has thanked: 252 times
Been thanked: 159 times
Send a message
Coordinator BG • Global Champ • CM Manager BG • Translator
https://www.waze.com/wiki/images/f/ff/W ... 00k_6c.png
Уики България | Best map editing practice