България
Post by penev75
След преинсталацията при мен приложението въобще не иска да тръгне. Няма карта, няма звуци. Нищо няма. Има само интерфейс.
penev75
Posts: 29
Has thanked: 7 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by proseiko
Трябва да се намери някой с правилна дикция и желание. Най-добре жена :) за да не разваляме стандарта
proseiko
Localizers
Localizers
Posts: 4
Send a message

Post by shaver007
supervision38 wrote:
bgarch wrote:Ок, изпратих ти поща. За съжаление форума не ми дава възможност да прикача .xls файл, иначе бих го публикувал тук. Може би supervision може да го качи някъде другаде онлайн, така че и другите да имат достъп.

Къде и каква е техническата възможност за звукозапис?
Благодаря Колега

Получено

Ще го разгледам и ще видя как може да се направи в по кратки срокове edit: ще изчакам всъщност известно време за вашите мнения

Файлчето което ми изпрати е достъпно на адрес :

http://cloud.vhelectronics.com/public.p ... f08525a231

всеки може да го свали и да го разгледа , както и да сподели идеите си

Нямам възможност за студиен запис , но имам необходимите условия за цифрова обработка на звук което ще даде добро качество

Линка е валиден до 31.Януари.2014

Поздрави
Здравей, Колега,

можеш ли да качиш фаловете на нов линк? Имам възможност за запис близък до стуидийно качество.

Поздрави
shaver007
Posts: 1
Send a message

Post by supervision38
bgarch wrote:Преди няколко месеца писах на Waze за речевия интструктаж и отговориха, че това е работа на общността. Изпратиха файл с около 60 кратки израза, които трябва да се преведат, да се произнесат на съответния език, да се запишат във формат .mp3, и да им се изпратят. Това е положението засега.
Колега, ако не те затруднява можеш ли да ми пратиш споменатите файлове на waze(at)vhelectronics.com
Имам техническа възможност за обработка на звук , само трябва да се намери глас :)

поздрави
supervision38
Posts: 164
Has thanked: 46 times
Been thanked: 52 times
Send a message

Post by supervision38
bgarch wrote:Ок, изпратих ти поща. За съжаление форума не ми дава възможност да прикача .xls файл, иначе бих го публикувал тук. Може би supervision може да го качи някъде другаде онлайн, така че и другите да имат достъп.

Къде и каква е техническата възможност за звукозапис?
Благодаря Колега

Получено

Ще го разгледам и ще видя как може да се направи в по кратки срокове edit: ще изчакам всъщност известно време за вашите мнения

Файлчето което ми изпрати е достъпно на адрес :

http://cloud.vhelectronics.com/public.p ... f08525a231

всеки може да го свали и да го разгледа , както и да сподели идеите си

Нямам възможност за студиен запис , но имам необходимите условия за цифрова обработка на звук което ще даде добро качество

Линка е валиден до 31.Януари.2014

Поздрави
supervision38
Posts: 164
Has thanked: 46 times
Been thanked: 52 times
Send a message

Post by supervision38
Здравей Alast

Чак с телефон / таблет няма да го правим . Мисля да ги направя на high sample rate след това мисля да ги мина през компандер
Ще направя един опит за превод след което ще линкна файловете тук за вашето мнение , и чак тогава ще ги пратя.
Това би могло да стане след празниците за да могат и други хора да си кажат мнението
Мисля и да направя някои корекции в текущия превод съобразно колоритността на нашия ( :) :) език защото мисля че в момента са преведени малко буквално.

ако някои иска да доразвие текущия превод може да ми прати файла за да го пусна тук за обсъждане

Поздрави
supervision38
Posts: 164
Has thanked: 46 times
Been thanked: 52 times
Send a message

Post by supervision38
bgarch wrote:здравей, supervision
Относно превода - доколкото съм запознат българските навигации ползват такъв превод за гласовите си инструкции. Друг е въпросът, дали това ни харесва. Какви точно са ти забележките?
Здравей

Не, нямам забележки . Може да остане и така разбира се
Просто имаме шанса да си го направим малко по близък до Бг разговорно, а не просто като буквален превод. Английския е малко "сух" език :)
За това и е тази дискусия - всеки да каже мнението .

Поздрави

В.
supervision38
Posts: 164
Has thanked: 46 times
Been thanked: 52 times
Send a message

Post by Top4o
Инсталирах, трих, но така и не получих речев инструктаж на български. Ползвам я от 7 месеца и никога не съм имал български глас. Дали някой би ми помогнал? Използвам я на айфон 6. Благодаря много предварително.
Top4o
Posts: 4
Send a message

Post by Top4o
А кога ще бъде достъпен за всички?
Top4o
Posts: 4
Send a message

Post by Top4o
А кога ще бъде достъпен за всички?
Top4o
Posts: 4
Send a message