Varför blir inte kartan uppdaterad?

Image

Moderators: Unholy, avozetta, SverkerN, pnylin

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby pnylin » Mon Apr 09, 2012 7:34 pm

Last update: 3.22.2012
pnylin
Waze Local Champs
Waze Local Champs
 
Posts: 1331
Joined: Sun Sep 04, 2011 10:09 am
Location: Stockholm, Sweden
Has thanked: 9 times
Been thanked: 172 times

Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby onemanracing » Tue Apr 10, 2012 9:03 pm

Bara jag som upplever att det är otroligt skakig routing efter updateringen?
Image
/Mats
AM:
-Hisingen/Göteborg, Sweden
-Hammarö, Sweden
iPhone4/iOS 5.1.1/Waze 3.5.1.0
onemanracing
 
Posts: 176
Joined: Tue Sep 13, 2011 1:12 pm
Location: Göteborg, Sweden, World ;)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Re: Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby Laakkus » Wed Apr 11, 2012 8:10 pm

onemanracing wrote:Bara jag som upplever att det är otroligt skakig routing efter updateringen?

Jag hade det också. Dom uppdaterad routing idag, måste testa igen. Måste sova först.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Image
Area manager: Some cities
Country manager: Finland
Suomenkielinen Wiki | Asemien tarkistus | Editointiohje
i9300 | Resurrection Remix | Waze 3.9
Laakkus
 
Posts: 351
Joined: Thu Jul 28, 2011 11:48 am
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby pnylin » Fri Apr 20, 2012 2:01 pm

Last update: 4.10.2012
pnylin
Waze Local Champs
Waze Local Champs
 
Posts: 1331
Joined: Sun Sep 04, 2011 10:09 am
Location: Stockholm, Sweden
Has thanked: 9 times
Been thanked: 172 times

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby MartinMossfeldt » Tue May 08, 2012 9:22 am

Last update: 5.1.2012
MartinMossfeldt
 
Posts: 99
Joined: Sat Sep 25, 2010 1:00 pm
Location: Hemma
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby stepat » Tue May 15, 2012 8:42 am

Last update: 5.8.2012
stepat
 
Posts: 56
Joined: Mon Jun 27, 2011 9:04 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby stepat » Tue May 22, 2012 9:47 pm

Last update: 5.17.2012
stepat
 
Posts: 56
Joined: Mon Jun 27, 2011 9:04 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby stepat » Sun Jun 10, 2012 8:05 pm

Last update: 5.28.2012
stepat
 
Posts: 56
Joined: Mon Jun 27, 2011 9:04 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby stepat » Thu Jun 21, 2012 7:06 am

Last update: 6.9.2012
stepat
 
Posts: 56
Joined: Mon Jun 27, 2011 9:04 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Varför blir inte kartan uppdaterad?

Postby pnylin » Wed Jul 18, 2012 3:07 pm

Last update: 7.7.2012
pnylin
Waze Local Champs
Waze Local Champs
 
Posts: 1331
Joined: Sun Sep 04, 2011 10:09 am
Location: Stockholm, Sweden
Has thanked: 9 times
Been thanked: 172 times

PreviousNext

Return to Sweden [svenska]

Who is online

Users browsing this forum: ahotiK13