Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Čerpací stanice v ČR

Post Reply

vkládání gas station

Post by
Dnes jsem zaregistroval nemilou skutečnost. Když založím novou gas station a vyplním veškeré údaje, tak se při uložení do databáze zapíše jen název a musím tedy znovu záznam zeditovat. Zatím se mi to stalo min. 3x a mám pocit, že jsem vždy přitom ukládal i vytvořenou service route k té benzínce. Máte někdo podobnou zkušenost.
Pokud to takto běhalo i v uplynulých dnech, tak bude pár založených benzínek bez popisů :(

POSTER_ID:18739

1

Send a message

Post by audis
jen pro informaci: v Hradci Králové jsou zaneseny do mapy čerpačky všechny. Možná kromě jedné. Tento stav je už minimálně mnoho měsíců.
audis
Posts: 323
Been thanked: 8 times
Send a message
S Waze od roku 2010. Bývalý area manager.

Post by b-007
Je nějaký odhad kolik benzínek je již zmapovaných a kdy to Waze pustí? Na začátku to vypadalo dost optimisticky...

Edit: Sám jsem jednu benzínku vytvořil a zadal do gdocs a par benzínek zkontroloval v mé oblasti.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2287
Has thanked: 119 times
Been thanked: 429 times
Send a message

Post by b-007
Já bych Waze nahlásil, ať si udělají průzkum, kolik benzínek ukazují mapy od Seznamu a hned zjistí, že jich máme určitě o 1/3 více :-).
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2287
Has thanked: 119 times
Been thanked: 429 times
Send a message

Post by d2-mac
Pokud je to ve městě tak můžeš použít například tento vzor:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 605.141794
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 605.111434

Na Wiki je to uvedeno v kapitole Popis landmarku Čerpací stanice, část "Address" (Adresa).
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
RKSoftware wrote:Ahoj, nevim jestli to sem davam spravne, ale mohl by se prosim nekdo podivat na tuto benzinku? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 981&zoom=5

Uz je tam docela dlouho zadana, ale v aplikaci ji to jako pumpu nevidi a nejdou tak zadavat ceny PHM. Predem dekuji a omlouvam se, jestli tento pozadavek pisu do spatneho vlakna.
V klientovi ji vidím ale více jak rok na ní nikdo neaktualizoval cenu.
Screenshot_2015-08-27-14-33-12.png
(199.47 KiB) Downloaded 638 times
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Nevím kdo to schvaloval ale už je to hotové ;)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by duky5
Dnes som stál v zápche pri zimnom štadióne o. Nepelu v BA, reku že skontrolujem vedľajšiu pumpu OMV, či sedí cena.
Danú pumpu mi to nenašlo, asi to súvisí s týmto bugom, nechce sa mi veriť, že by pumpa na hlavnom ťahu v meste nebola zanesená...
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by erixooon
Zkontroloval jsem všechny oblasti, ke kterým mám editační práva. Bohužel teď moc nejezdím :-(
erixooon
Posts: 23
Send a message

Post by erixooon
Mám teď dost volnýho času, takže bych mohl kontrolovat další benzinky. Ale v celé své editační oblasti jsem to zkontroloval a dál nedosáhnu.
Řešením by byla třeba dočasná AM práva pro mě. Nicméně nevim, jestli je to vhodný řešení, když bych tu oblast neznal a řešil to pouze z různých podkladů, to posuďte vy. Jen se dávám k dispozici.
erixooon
Posts: 23
Send a message

Post by fdlask
ja muzu v posledni android verzi vkladat ceny benzinu na benzinkach - ale chce to v eurech - mrzute...
fdlask
Posts: 7
Send a message