Který list té tabulky na google docs se vyplňuje? Ten druhý? Chtělo by to tam možná nějak napsat...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Kvůli falešným dopravním zácpám by měla být pumpa namalovaná přes celý prostor (dvorek...)
Viz.
http://www.waze.com/wiki/index.php/How_ ... l_Stations
Viz.
http://www.waze.com/wiki/index.php/How_ ... l_Stations
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Jsem nějak předpokládal že ti lidé z UK nejsou žádní blbci a mají to ověřené...foxitrot wrote:...vraví teória. Klient sa snaží autíčko prilepiť buď a) na hlavnú cestu, z ktorej wazer odbočil na pumpu, alebo na segment cesty, ktorý pumpou prechádza, ak b) je dosť ďaleko od hlavnej, alebo c) nechal sa na ten segment navigovať. Možnosť d) voľne v landmarku by sa autíčko pohybovalo len ak by najbližšia cesta
bola veeeľmi ďaleko.
V prípade a) landmark nepomôže (a hlavnú cestu by nemal prekrývať), v prípadoch b) a c) vznik prípadnej zápchy závisí od typu segmentu a jeho historických prejazdových rýchlostí. Liečivý účinok landmarku myslím ešte nebol potvrdený a ostáva v rovine priania (alebo som to prehliadol alebo zabudol).
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Bohužel jak to vypadá tohle všechno jsou dohady ...Zirland wrote:Já jsem to teda v praxi nezkoušel s těma zácpama, ale jinak si myslím, že ten jediný důvod je - jak oni píšou - " be placed over the entire forecourt, so it's visible on the map"
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
To je podle mne duvod proc k pumpam doplnili pole stat a mesto...Zirland wrote:Není bug to, že nabízí zahraniční brandy. Problém je v nesprávně definovaných hranicích států.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Udelali to u vsech landmarku (pumpa je taky landmark), protoze maj blbe ty hranice tak prechazi na tento system (rikal jsem si pred tim jak muzou vedet kde ta pumpa je kdyz je treba tesne u hranice...) A vypliva z toho ze i spatne pocitali pumpy v pohranici a tim padem nam nejaky sebrali...GinBook wrote:hmm. A proč je stát a město u Landmarků? To nebude ono. Spíše má Zirland pravdutex232 wrote:To je podle mne duvod proc k pumpam doplnili pole stat a mesto...Zirland wrote:Není bug to, že nabízí zahraniční brandy. Problém je v nesprávně definovaných hranicích států.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
100 % souhlas s vitj taky mne už to přestalo bavit udělám už jen pumpu když tam není a náhodou jedu kolem... Hlavní cesty jsou pumpy v JZD a uzavřených objektech nás asi moc nezajímají ...
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Už je v mapě!!! A silnice kterou jsem namaloval v pátek taky!!!! To je fofr to je fofr.... (livemap nic ale to je celkem fuk....)tex232 wrote:Už to vidím potřeboval jsem nakopnout. díky. Předělám to.foxitrot wrote:Obavam sa, ze tentokrat sa ti to nepodarilo v case vzniku tej fotky tam asi bolo len parkovisko. Benzinka je umiestnena asi 50m dalej JZ smerom. Ale opakujem, tvoj problem bol asi vo velkosti landmarku.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Naštěstí ne počtem silnic )))))))))))))))))))))))))))shalafi wrote:Waze sa konecne vracia do stavu spred 3 rokov! *tlesk, tlesk*
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Se řídí okřídleným heslem "Slibem nezarmoutíš"...fotrik wrote:Na meetupu slibili, ze se na nas aktualni stav podivaji, ale od te doby zadna zprava.
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2
Re: vkládání gas station