Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Čerpací stanice v ČR
Post by vitj
V seznamu jsme prekrocili 2000 vlozenych pump. Aktualne jich je zkontrolovanych 2011.
Uz jen necelych 700 a bude hotovo ... Bohuzel v seznamu jich celkem mame "jen" asi 2600 (s pribliznym odectenim zrusenych a vadnych zaznamu). Je potreba tedy dopisovat dalsi, abychom seznam radove o 100 zaznamu rozsirili.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
fotrik wrote:Osobne se obavam, ze to nepusti driv, nez bude aktualizovany brand list a stavajici pumpy budou mit nastaveny brand.
Souhlas, jen bych prece jen jako prioritu videl vubec tam ty pumpy do mapy dostat. Pak by to chtelo kontrolovat kompletne, nema cenu delat brand a pak se znovu vracet kvuli necemu dalsimu.

Ano, tlačte na Oriho, soucasne by se meli pridavat pumpy. Stejne by bylo dobre, aby v mape byly a pokud Ori bude chtit vetsi pocet, tak na to budem pripraveni.
Buhuzel uz to zacina byt hledani jehly v kupce sena ...
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
porubcan wrote:Dávam do pozornosti nový návrh pravidiel označovania benziniek na SK, možno sa dá spraviť spoločne pravidlá pre SK aj CZ
http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 81#p329681

if it looks strange, it's my phone's fault
Mě se to líbí. Je tam vše co je potřeba.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Parking Lot Road ma vyhodu, ze na ni waze nehlasi zacpy jako na Service Road. Rozdělení pomoci Junction muze, ale take nemusi pomoct, navic to zeslozituje mapu. Nehlede k tomu, ze ve vetsine pripadu je na benzince i parkoviste. Podle me ma Parking Lot Road oproti Service Road jen vyhody. Private Road bych radeji ani nezvazoval.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pumpu mi to našlo a ceny se mi povedlo aktualizovat. Uložil jsem původní, protože netuším jaké jsou zde aktuální, ale bez problémů mi to funguje.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vlado_s
Sanicko wrote:d) ak bude mnozstvo pump a u 2/3 z nich neaktualna cena... Wazeri sa na to vykaslu, lebo neaktualna a zla informacia (dakujem pekne, ak si dam vyhladat CS v okoli podla ceny, Waze ma posle z dialnice ktovie kam a tam zistim, ze cena vo Waze je neaktualna)... horsia ako ziadna... = nedoverihodny system :evil:
možno bude klient tak inteligentný, že 1-2-3 týždne neaktualizované ceny nebude do navigácie zaraďovať alebo pri cenách bude uvádzať dátum aktualizácie alebo počítajú s tým, že pumpári budú žhaví motivovať potencionálnych zákazníkov, že budú samy aktualizovať ceny :lol:
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
Plný súhlas. Go invisible je moja obľúbená fičura.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by vlado_s
... a když budete nejhodnější vodu vám ohřejeme max. na 15°C.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by wazz
GinBook wrote:Já jsem pro aby to spustili hned. Jedině čeho se bojim, kdo bude vkládat aktualni ceny na pumpách.

Již tady existujou 2 weby na ceny pohonných hmot. Jeden jsem zkoušel a aktuálnost dat není nijak oslnivá. Přinejlepším okolo mého bydliště je to hodně slabé.
Včera bylo pozdě. Nevím, na jaké weby jsi koukal, ale používám Pumpdroid na Androidu a u 10 pump v okolí není starší cena než 4 dny. Sám pravidelně zadávám a těšil jsem se, že přejdu na Waze, protože není úplně ideální mít na displayi navigaci a pro pumpy se přepínat někam jinam, prakticky to je za jízdy nemožné. Proto myslím, že ve Waze by to používalo ještě víc lidí než teď v samostatné app. Bohužel, z Waze se čím dál víc stává sociální nesmysl a všechno co by pomohlo hlavnímu účelu navigace jde do pozadí. Měli jsme to 4 a u všech zájem z těchto důvodů upadl. Ze začátku jsem se pokoušel i kreslit, ale ten příšerný editor, čekání na promítnutí do app měsíce, prostě mě to znechutilo a ty pumpy jsem bral jako možný impulz k návratu. Evidentně se to nekoná, přednost má asi sdílení na FB. Takže updatuji OSM, jezdím s Mapfactor Navigatorem a sem chodím občas kouknout, jestli mě Waze dá aspoň naději do budoucna. Zatím to vypadá, že dělají všechno proto, aby lidi toužící po navigaci šli jinam.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
tex232 wrote:Tak v SK maji benzinky (gratulace) my mame prd...
Jak to vypadá za jízdy? Jak se zadávají ceny? Chtělo by to pár screenshotů. Pokusil jsem se hledat na Slovensku, ale nenašel jsem nic, kde by to ukazovalo cenu. Co jsem četl (jestli jsem pochopil dobře), tak se bude cena zadávat přes hlášení pokud budu polohou na pumpě - to by se mi moc nelíbilo, já si ceny pamatuji a zadávám až zastavím někde třeba u krámu. Tzn. jedu do krámu, nikde netankuji a přesto zadám ceny 4 pump okolo kterých jsem jel. Jestli to nepůjde, nezadám nic.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message