vkládání gas station

Čerpací stanice v ČR

Moderators: guri211, GinBook

Re: vkládání gas station

Postby porubcan » Mon Dec 10, 2012 8:02 pm

je potrebne Oriho trosku "kopat"... aj ked aktualne je asi dost busy a ma dlhsie reakcne casy... no ked si najde cas, tak potom odpise aj niekolko krat za den...
[ img ] [ img ] [ img ]
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 796 times
Been thanked: 1887 times

Postby porubcan » Thu Dec 20, 2012 9:30 pm

ja na vasom mieste by som uz kaslal na doplnanie dalsich pump do mapy, ale nahanal by som Oriho. na meetupe predsa povedali, ze kazdu krajinu posudzuju individualne.. a tiez, ze porovnaju aktualne Waze data s externym zdrojom (4Sq, Bing) a podla toho sa rozhodnu. nikde som nevidel, ze by z toho porovnavania bol nejaky vystup (hoci by to aj znamenalo nie, lebo Bing pozna o 500 pump viac)
Zirland by mal byt v kontakte s Orim... ?
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Thu Dec 20, 2012 9:43 pm

o takejto podmienke neviem nic. na druhej strane to vedia spravit skriptom (kto si spomenie ako pribudli nove atributy pre GS landmarky a ako sa zachoval novy atribut Brand? nebudem napinat, tam kde Name obsahovalo string rovny s niektorym Brand, doplnilo spravny Brand)
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Fri Jan 04, 2013 10:00 am

Dávam do pozornosti nový návrh pravidiel označovania benziniek na SK, možno sa dá spraviť spoločne pravidlá pre SK aj CZ
viewtopic.php?p=329681#p329681

if it looks strange, it's my phone's fault
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Fri Jan 04, 2013 11:51 am

Oba formaty umožňujú vytočiť číslo z mobilu a už sú oba používané (SK), preto som ich tak uviedol. Nemá zmysel to teraz systematicky opravovať a nemá prakticky zmysel trvať iba na jednom.

if it looks strange, it's my phone's fault
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Sat Jan 05, 2013 1:49 pm

fotrik wrote:Nekde tu probehl spor, jestli cesty k benzinkam service road nebo parking lot road. Wiki rika service, jinde pouzivaji take, vitj rika parking kvuli routovani. Bud opravime Wiki a budem rikat parking nebo nahlasime problem s routovanim HQ a zustaneme u logickeho service.

osobne pouzivam Service road, pride mi vyznamovo najvystiznejsia, a rad by som bol za pouzivanie Service road vo vseobecnosti, okrem vynimiek - teda tam, kde skutocne vzniknu problemy s routingom cez benzinku by tom pouzil Parking lot road. je to vsak iba moj nazor, ktory nechcem nikomu vnucovat a ak sa dohodneme na Parking lot ako pravidle, tak ho budem respektovat.
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby porubcan » Thu Jul 14, 2016 3:29 am

Potiahni ľavé "not offered" na "got it" a zadaj cenu.

[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160714/1e49dfac2430b4640929310f738eca4f.jpg[/img]

PS tiež mi trvalo, kým som na to prišiel

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
[ img ] [ img ] [ img ]
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby RKSoftware » Thu Aug 27, 2015 9:26 am

Ahoj, nevim jestli to sem davam spravne, ale mohl by se prosim nekdo podivat na tuto benzinku? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=14.78664&lat=50.69945&layers=2981&zoom=5

Uz je tam docela dlouho zadana, ale v aplikaci ji to jako pumpu nevidi a nejdou tak zadavat ceny PHM. Predem dekuji a omlouvam se, jestli tento pozadavek pisu do spatneho vlakna.
RKSoftware

Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times

Postby RKSoftware » Fri Aug 28, 2015 4:56 am

Ja jsem tam byl minulý týden, chtěl jsem aktualizovat ale hodilo mi to že tam v okolí žádná pumpa není....
RKSoftware

Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times

Postby Sanicko » Tue Sep 18, 2012 8:23 am

foxitrot wrote:My sme tiez makali ostosest ako vy, ale uvedom si, ze mate na svojom uzemi odhadom 5-7 x pump viac ako my - pokial nemate k dispozicii aj 5-7 x viac rovnako zanietenych editorov, tak sa to musi nejako prejavit.

Vysvetlil nejako ujo Waze, preco si dal tu (z mojho pohladu) sialenu podmienku o pocte pump, ktore chce mat v mape, kym sluzbu spusti? Lebo je to proti akekjkolvek logike:
a) keby ceny fungovali, tak tie pumpy s radostou zada aj uzivatel, ktory o dnesnej hektike a snahe "zasvatenych" ani netusi...
b) hladame ako divi pumpy po kazdej Hornej / Dolnej, avsak aj po zpristupneni okolo nich prejde Wazer ochotny zadavat cenu PHM raz mesacne -> informacia z takej pumpy bude stale neaktualna ... bezcenna
c) Keby sa pumpy a ceny nechali na prirodzeny vyvoj, tak ako mapy (v zaciatkoch asi nebolo spristupnenie Waze na uzemi statu podmienene percentualnym pokrytim mapy... ci? ;) ), pribudali by predovsetkym pouzivane pumpy, u ktorych by bola pravidelne aktualizovana aj cena...
d) ak bude mnozstvo pump a u 2/3 z nich neaktualna cena... Wazeri sa na to vykaslu, lebo neaktualna a zla informacia (dakujem pekne, ak si dam vyhladat CS v okoli podla ceny, Waze ma posle z dialnice ktovie kam a tam zistim, ze cena vo Waze je neaktualna)... horsia ako ziadna... = nedoverihodny system :evil:
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W
Sanicko

Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times

PreviousNext

Return to Čerpací stanice