Page 1 of 1
Europaboulevard Amsterdam
Posted: Fri Jan 25, 2013 11:06 pm
by jvo77
https://world.waze.com/editor/?lon=4.88 ... ,176411535
Deze hoek was door een gezamenlijke actie helemaal netjes op de kaart volgens mij, met oa inpunt van fvwazing en heisa123, nu is het weer veranderd, maar zoals het er nu staat kun je vanaf de snelweg niet meer de de boelelaan op, dat kon namelijk vanaf het segment voor rechtdoor, dan kwma er een stuk zonder naam, en de mogelijkheid om linksaf te slaan naar de de boelelaan...
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sat Jan 26, 2013 12:58 pm
by fvwazing
Wham! Nauwelijks ge-unlocked, is het alweer veranderd. Ooit was daar dezelfde oplossing die ook aan de
Koningskade in Den Haag werkt, maar het is duidelijk dat dat niet voor iedereen duidelijk is. Ik wacht even tot de storm uitgeraasd is en doe het later nog wel even goed
Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sat Jan 26, 2013 2:19 pm
by fvwazing
Nee, is niet erg verder. Is hoe het gaat.
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sun Jan 27, 2013 9:26 pm
by fvwazing
Done, we gaan zien hoe het loopt. Vanaf de A10 zijn er nu 3 richtingen; links-S109 ri Amstelveen; beetje links dan rechts-ri WTC; rechts-ri RAI. Vanuit het zuiden is er nu veel vroeger een "links aanhouden-ri WTC".
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sun Jan 27, 2013 12:03 am
by jvo77
fvwazing wrote:Wham! Nauwelijks ge-unlocked, is het alweer veranderd. Ooit was daar dezelfde oplossing die ook aan de
Koningskade in Den Haag werkt, maar het is duidelijk dat dat niet voor iedereen duidelijk is. Ik wacht even tot de storm uitgeraasd is en doe het later nog wel even goed
Zoals het nu staat heb ik het gevonden hoor, maar als je het nog precies weet laat ik hem aan jou, dan zit meteen de goede lock erop
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sun Jan 27, 2013 10:43 pm
by jvo77
fvwazing wrote:Done, we gaan zien hoe het loopt. Vanaf de A10 zijn er nu 3 richtingen; links-S109 ri Amstelveen; beetje links dan rechts-ri WTC; rechts-ri RAI. Vanuit het zuiden is er nu veel vroeger een "links aanhouden-ri WTC".
Ik ga als ik binnenkort weer eens de micu mee heb eens een rondje europaboulevard rijden
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sat Jan 26, 2013 12:50 am
by oldcor
Jvoambu wrote:https://world.waze.com/editor/?lon=4.88 ... ,176411535
Deze hoek was door een gezamenlijke actie helemaal netjes op de kaart volgens mij, met oa inpunt van fvwazing en heisa123, nu is het weer veranderd, maar zoals het er nu staat kun je vanaf de snelweg niet meer de de boelelaan op, dat kon namelijk vanaf het segment voor rechtdoor, dan kwma er een stuk zonder naam, en de mogelijkheid om linksaf te slaan naar de de boelelaan...
Alle locks rond het kruispunt eraf gehaald, ga je gang.
Re: Europaboulevard Amsterdam
Posted: Sat Jan 26, 2013 2:05 pm
by oldcor
fvwazing wrote:Wham! Nauwelijks ge-unlocked, is het alweer veranderd. Ooit was daar dezelfde oplossing die ook aan de
Koningskade in Den Haag werkt, maar het is duidelijk dat dat niet voor iedereen duidelijk is. Ik wacht even tot de storm uitgeraasd is en doe het later nog wel even goed
SORRY!!!!
Ik had al m'n twijfel bij het unlocken, normaal hou ik het bij het Noorden, maar in dit geval dacht ik, Jvoambu heeft nachtdienst, misschien kan hij dit erbij doen.
'k Zal het nooit meer doen.
Misschien helpt een BOODSCHAP in de vijver ernaast aangevuld met een dikke L5-lock.? [BRAND, GEVAARLIJK, AFBLIJVEN] o.i.d.