Aanvraag lock-verlaging
Hallo kaartbewerkers,
Ik zou graag onderstaand(e) object(en) willen bewerken.
Willen jullie dit voor mij mogelijk maken?
Het is namelijk zo dat de moeskroenstraat voor een heel eind als onbereikbaar staat terwijl dit niet zo is. Het is maar een beperkt gedeelte. De plaats van Rekkem is ten allen tijde bereikbaar. Waze stuurt me telkens helemaal om terwijl dit niet nodig is.
Permalink: https://waze.com/nl/editor?env=row&lat= ... =299211697
Reden:
Verlaag lock naar niveau: 1
Alvast bedankt,
Ik zou graag onderstaand(e) object(en) willen bewerken.
Willen jullie dit voor mij mogelijk maken?
Het is namelijk zo dat de moeskroenstraat voor een heel eind als onbereikbaar staat terwijl dit niet zo is. Het is maar een beperkt gedeelte. De plaats van Rekkem is ten allen tijde bereikbaar. Waze stuurt me telkens helemaal om terwijl dit niet nodig is.
Permalink: https://waze.com/nl/editor?env=row&lat= ... =299211697
Reden:
Verlaag lock naar niveau: 1
Alvast bedankt,
Re: Aanvraag lock-verlaging [Done]