AM for Center of West-Flanders
Een level 5 die deze TR wil wegdoen?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =163108665
Dan kan deze UR weg:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =163108665
Dan kan deze UR weg:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
AM for Center of West-Flanders
De afslag naar de verbindingsboog had een TR. (De TR vermeldt in die andere post )maantje76 wrote:steveningelbrecht wrote:bartdesmedt wrote:Een level 5 die deze TR wil wegdoen?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =163108665
Dan kan deze UR weg:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... TTTTTTTTFT
Aan de UR te zien prefereerde Waze tijdens die rit (geen idee hoe livemap er over denkt) om via de rotonde te rijden. Die penalty was dus lager dan over die verbindingsboog...
Sent from my iPad using Tapatalk HD
AM for Center of West-Flanders
Anybody an Idea how this happened in routing?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
If you look at the routing of the client, the road makes a corner, while the freeways haven't been changed in a while...
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
If you look at the routing of the client, the road makes a corner, while the freeways haven't been changed in a while...
AM for Center of West-Flanders
Can a lvl 4 change this TR?
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=88511511
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... s=88511511
AM for Center of West-Flanders
The direction on these 2 pieces of road (N12) have been reversed, please correct:
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... TTTTTTTTFT
Hi
I drove here last week, so i see this as editable area, but i don't have permissions, it's correct, there isn't a speed camera there, i also got the alert and check 3 times to see if there wasn't one hiding somewhere So could this please be removed. Thanks in advance
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... ras=346931
I drove here last week, so i see this as editable area, but i don't have permissions, it's correct, there isn't a speed camera there, i also got the alert and check 3 times to see if there wasn't one hiding somewhere So could this please be removed. Thanks in advance
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... ras=346931
Area manager: Nederzwalm - Herzele - Halle - Londerzele (4 uithoeken van mijn area) Belgium
Waze 3.0.1.1 on Android 2.3.3
Waze 3.0.1.1 on Android 2.3.3
there was a report, asking to remove it, but i couldn't solve it, since the report is gone, somebody solved it
Area manager: Nederzwalm - Herzele - Halle - Londerzele (4 uithoeken van mijn area) Belgium
Waze 3.0.1.1 on Android 2.3.3
Waze 3.0.1.1 on Android 2.3.3
Sorry maar de informatie die jij hebt klopt dan niet, ik bewerk met hulp van de laatste wegenkaart van Gemeente Maasmechelen(beschik ook over Lanaken en Tessenderlo) en deze nieuwe weg staat speciaal benadrukt in een apparte kleur. Ook kom ik hier wekenlijks. Tevens was de Zetellaan tot voor kort nog de Koninginnenlaan maar is nu hernoemd.De volledige geselecteerde weg op bij geleverd screenshot ontbreekt de naam, namelijk Ontsluitingsweg
Is tevens een weg max.90km/u een soort ringlaan dus (minor highway)
Naam 'ontsluitingsweg' toegevoegd, noordelijkste deel heeft echter een andere naam.
Dus gelieve de straatnamen aan te passen zoals beschreven en op de landkaart te zien is op bijgeleverde foto's.
Permalink Zuid
http://img37.imageshack.us/img37/7029/imag0366p.th.jpg
Permalink Noord
http://img706.imageshack.us/img706/9429/imag0367s.th.jpg
https://sign.wme-tools.com/images/signa ... d-0010.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/52032231/sig.png
Waze Ingress Theme: [url]https:///zKdXW[/url] Perfect for at night
Waze Ingress Theme: [url]https:///zKdXW[/url] Perfect for at night
Permalinkdarkneon wrote:
Bij deze Permalink is de noordelijk straat verboden voor verkeer, enkel fietsers en wandelaars toegestaan. Straattype dus best ook naar walkingtrails veranderen. dit allemaal helemaal tot aan de N763 - Joseph Smeetslaan - Maasmechelen
Deze is aangepast. Echter het laatste gedeelte dat aansluit op de N763 is volgens mijn gegevens een weg welke wel gewoon toegankelijk is voor motorvoertuigen.
Deels heb je hier gelijk het is echter zo dat dit enkel toegestaan is voor bestemmingsverkeer van de zandgroeve, dus niet voor onder andere wandelaars om tot daar te rijden en parkeren ofzo.Omwille van deze reden heeft men deze weg zelfs volledig geschrapt van de landkaart. (Ik heb jaren via deze weg naar de Autokeuring in As gereden totdat het dus niet meer mocht en niet meer kon)
http://img851.imageshack.us/img851/7186/imag0369n.th.jpg
https://sign.wme-tools.com/images/signa ... d-0010.pnghttps://dl.dropboxusercontent.com/u/52032231/sig.png
Waze Ingress Theme: [url]https:///zKdXW[/url] Perfect for at night
Waze Ingress Theme: [url]https:///zKdXW[/url] Perfect for at night
Re: Requests for map modifications (UR-topic)