Es, savukārt uzraujos uz to, ka neved iekšā ceļā, ja tas atduras pret tādu nebraucamu gājēju taciņu.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Papildināšu norchu, jo jaunajiem varētu nebūt uzreiz skaidrs. Korpusu numurus un burtus liec Landmarkam, bet Housenumbers vadi iekšā bez burtiem. Sanāk, ka cipari ir jāliek 2 dažādiem objektiem - Housenumberi ielām, bet cipari ar burtiem blakus esošajam Landmark objektam.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
olestas, skatos, ka Brīvības ielā esi plosījies 30.martā un pat tur, kur iela sadalīta divās vienvirziena, esi krustojumus savilcis vienā punktā.
Ko es neesmu sapratis un kādi ir ieguvumi?
Ko es neesmu sapratis un kādi ir ieguvumi?
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Man ir daži jautājumi.
1. Rīgā, Keldiša ielas apgrieziena vietā kāds ierakstījis apgrieziena ielas nosaukumā "Apgrieziens", nevis "Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela" vai atstājis ielu bez nosaukuma. Rezultātā klientā lieliem burtiem vārds Apgrieziens, taču pat ielas nosaukuma nav.
http://s16.postimg.org/amvaqi8v5/2014_07_27_08_51_09.jpg
2. Kartē visiem piebraucamajiem ceļiem piešķirti nosaukumi. Rezultātā klientā grūti saprast, kur pati iela, un kur piebraucamie ceļi. Piemēram, bildē uz pašas Pavasara gatves nav nekāda uzraksta, taču uz piebraucamā ceļa ir.
http://s1.postimg.org/z3os9564r/2014_07_27_09_09_36.jpg
3. Nevaru saprast, priekš kam uz Ilūkstes ielas uzzīmētas gājēju pāreju drošības saliņas (sk. iepriekšējo bildi)? Šajās vietās pat brauktuves kopējais platums nemainās, tikai joslas tiek sašaurinātas. Un vēl Ilūkstes un Sesku ielas krustojums visai dīvaini izskatās. Dzīvē tur nekas tāds nav. Kāds to visu zīmējis, kada tam bijusi jēga?
1. Rīgā, Keldiša ielas apgrieziena vietā kāds ierakstījis apgrieziena ielas nosaukumā "Apgrieziens", nevis "Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela" vai atstājis ielu bez nosaukuma. Rezultātā klientā lieliem burtiem vārds Apgrieziens, taču pat ielas nosaukuma nav.
http://s16.postimg.org/amvaqi8v5/2014_07_27_08_51_09.jpg
2. Kartē visiem piebraucamajiem ceļiem piešķirti nosaukumi. Rezultātā klientā grūti saprast, kur pati iela, un kur piebraucamie ceļi. Piemēram, bildē uz pašas Pavasara gatves nav nekāda uzraksta, taču uz piebraucamā ceļa ir.
http://s1.postimg.org/z3os9564r/2014_07_27_09_09_36.jpg
3. Nevaru saprast, priekš kam uz Ilūkstes ielas uzzīmētas gājēju pāreju drošības saliņas (sk. iepriekšējo bildi)? Šajās vietās pat brauktuves kopējais platums nemainās, tikai joslas tiek sašaurinātas. Un vēl Ilūkstes un Sesku ielas krustojums visai dīvaini izskatās. Dzīvē tur nekas tāds nav. Kāds to visu zīmējis, kada tam bijusi jēga?
Nekad neredzēju, lai kāds tur apgrieztos... Nav arī jēgas, jo visas ielas garumā kreisie ir atļauti (nu varbūt pāris privātmāju pagalmos nevar iegriezties, jo pret vārtiem pirms krustojuma pa vidu baltā līnija).Olestas wrote:3.2 Izkatās ka Ilūkstes un Sesku var novienkāršot, tik pazudīs apgriezieni, kas citādi pagaidām nestrādā. Ja apgrieziena vietas nav vajadzīgas, tad varam vienkāršot.
Kādas domas ir par šādiem ķeburiem, kuri rodas no viena piebraucamā ceļa:
https://www.waze.com/lv/editor/?env=row ... =292223798
Kādam ļoti gribas zīmēt un viņš zīmē, bet lietderība no tā ir 0%. Kartē tas izskatās nesmuki
https://www.waze.com/lv/editor/?env=row ... =292223798
Kādam ļoti gribas zīmēt un viņš zīmē, bet lietderība no tā ir 0%. Kartē tas izskatās nesmuki
olestas, kas tas par prikolu ka tu liec krustojuma punktus ar dzelzceļu? Tā ģenerējot kļūdas par non drivable connected to drivable. Vismaz janvārī esi paplosījies. Es savu rajončiku zinu un visus kontaktus ar dzelzceļiem savulaik biju nolikvidējis.
Gandrīz varētu pat piekrist, taču tad labāk ielikt lieku punktu tuvu pie pārbrauktuves, nevis 'savienot' brauktuvi ar dzelzceļu. Tomēr tāpat tam īsti nav jēgas , jo pie slēgtas pārbrauktuves sastrēgums veidojas abos virzienos, uz ko norāda arī rusjanis piemērs.
Protams situācijas ir dažādas , taču jebkurā gadījumā nevajag savienot dzelzceļu ar brauktuvi.
Protams situācijas ir dažādas , taču jebkurā gadījumā nevajag savienot dzelzceļu ar brauktuvi.
Galvenās kļūdas, ko es bieži pamanu:
1. Jauniem ceļu segmentiem netiek ielikti EDIT sadaļā pilsēta un ielas nosaukums vai nav ieķeksēti NONE kubiciņi, kas ražo sarkanos segmentus uz kartes, pa kuriem navigācija mūsu serverī nenotiek, tā tiek bojāta.
2. Pēc jauno ceļu segmentu pievienošanas tiek aizmirsts pielabot atļautos/aizliegtos virzienus (zaļās/sarkanās bultas), kas bojā navigāciju.
3. Tiek sazīmēti nevienam nevajadzīgie gājēju ceļi ar virzieniem un pievienoti auto ceļiem. Tas nav vajadzīgs. Šī nav gājēju navigācijas sistēma.
4. Ceļu segmenti tiek pārbīdīti lai sakristu ar Bing maps karšu slāni. Tas nav vajadzīgs, jo bieži tas slānis ir nobīdīts. Ceļu segmentiem jābūt +/- izvietotiem pēc GPS points slāņa.
1. Jauniem ceļu segmentiem netiek ielikti EDIT sadaļā pilsēta un ielas nosaukums vai nav ieķeksēti NONE kubiciņi, kas ražo sarkanos segmentus uz kartes, pa kuriem navigācija mūsu serverī nenotiek, tā tiek bojāta.
2. Pēc jauno ceļu segmentu pievienošanas tiek aizmirsts pielabot atļautos/aizliegtos virzienus (zaļās/sarkanās bultas), kas bojā navigāciju.
3. Tiek sazīmēti nevienam nevajadzīgie gājēju ceļi ar virzieniem un pievienoti auto ceļiem. Tas nav vajadzīgs. Šī nav gājēju navigācijas sistēma.
4. Ceļu segmenti tiek pārbīdīti lai sakristu ar Bing maps karšu slāni. Tas nav vajadzīgs, jo bieži tas slānis ir nobīdīts. Ceļu segmentiem jābūt +/- izvietotiem pēc GPS points slāņa.
Vēlreiz - nezīmējam pedestrian boardwalk/walking trail AR VIRZIENIEM. Visiem jāliek unknown. Mani jau 3 reizi waze ieved gājēju ceļos, jo tur drīkst braukt...
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas