Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Nolēmu izveidot topiku, kurā mēs varētu apkopot biežāk pieļautās kartes redaktoru kļūdas, lai gan paši gan citi varētu no tām izvairīties.
Laikam jau jāsāk ar to, ka pirms ķerties pie kartes labošanas tomēr ir jāpalasa nedaudz par pašu sistēmu, kuru izmanto Waze. Kaut arī liekās, ka būt par redaktoru ir vieglāk par vieglu - tik ņem Road un zīmē.
Vēl es esmu pamanījis, ka editori daudzviet nevajadzīgi veido pagriezienus, teiksim ceļam ir 90 grādu līkums, bet ediotors to uztaisa par pagriezienu, kas nav īsti korekti.
Ceļu līmeņi nenozīmē ceļu kvalitāti, bet gan ir domāti, lai atzīmētu ceļus kuri atrodās dažādos līmeņos un nekrustojas. Piemēram ceļš uz tilta un ceļš zem tilta.
Ir jāpalasa par tādiem jēdzieniem kā Soft turn, un kādēļ viņam ir penalty salīdzinājumā ar editora atļautu pagriezienu.
Laikam jau jāsāk ar to, ka pirms ķerties pie kartes labošanas tomēr ir jāpalasa nedaudz par pašu sistēmu, kuru izmanto Waze. Kaut arī liekās, ka būt par redaktoru ir vieglāk par vieglu - tik ņem Road un zīmē.
Vēl es esmu pamanījis, ka editori daudzviet nevajadzīgi veido pagriezienus, teiksim ceļam ir 90 grādu līkums, bet ediotors to uztaisa par pagriezienu, kas nav īsti korekti.
Ceļu līmeņi nenozīmē ceļu kvalitāti, bet gan ir domāti, lai atzīmētu ceļus kuri atrodās dažādos līmeņos un nekrustojas. Piemēram ceļš uz tilta un ceļš zem tilta.
Ir jāpalasa par tādiem jēdzieniem kā Soft turn, un kādēļ viņam ir penalty salīdzinājumā ar editora atļautu pagriezienu.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas