Page 1 of 4
Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Mon Jan 28, 2013 12:31 am
by aigarslv
Nolēmu izveidot topiku, kurā mēs varētu apkopot biežāk pieļautās kartes redaktoru kļūdas, lai gan paši gan citi varētu no tām izvairīties.
Laikam jau jāsāk ar to, ka pirms ķerties pie kartes labošanas tomēr ir jāpalasa nedaudz par pašu sistēmu, kuru izmanto Waze. Kaut arī liekās, ka būt par redaktoru ir vieglāk par vieglu - tik ņem Road un zīmē.
Vēl es esmu pamanījis, ka editori daudzviet nevajadzīgi veido pagriezienus, teiksim ceļam ir 90 grādu līkums, bet ediotors to uztaisa par pagriezienu, kas nav īsti korekti.
Ceļu līmeņi nenozīmē ceļu kvalitāti, bet gan ir domāti, lai atzīmētu ceļus kuri atrodās dažādos līmeņos un nekrustojas. Piemēram ceļš uz tilta un ceļš zem tilta.
Ir jāpalasa par tādiem jēdzieniem kā Soft turn, un kādēļ viņam ir penalty salīdzinājumā ar editora atļautu pagriezienu.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Sat Nov 14, 2015 10:07 am
by Andris30
Nu tad pievienojies
SLACK Čatā un to vari apspriest ar walsis (šo segmentu autors), cik noderīgi vai lieki ir tie ķeburi
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Tue Dec 31, 2013 5:47 pm
by Atuuu
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Thu Jun 19, 2014 11:37 am
by Atuuu
Tu par Valmieru? Es arī vakar uzrakstīju un fona režīmā jau sāku labot to ārprātu.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Tue Jul 29, 2014 11:09 pm
by Atuuu
Zīmējot Latgales pusē vienu lauku ceļu, uzkārās redaktors. Vairs nesanāk atrast. Ja atrodiet, nedomājat, ka nemāku ceļus apstiprināt.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Wed Oct 30, 2013 8:45 pm
by auzbiki
Kā mēs pievienojam māju Nr.? (runa ir gan par lielajām daudzdzīvokļu mājām, gan privātmājām) Vai mēs pievienojam Landmark un komentāros (laikam Description) liekam mājas Nr.? Vai kā savādāk?
Es biju izmēģinājis Add House Nr. bet liekas, ka tas nestrādā... Vismaz man joprojām Dashboardā House Nr. 0000.
Ko darīt?
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Mon Apr 08, 2013 5:35 pm
by grinvaldsjanis
Nokaunējos. Patiesībā mani izaicināja kļudas reports, kurā litotājs sūdzèjās par to ka lietotājs vienā krustojumā spējis apgriezties pretējā virzienà. Ar pilnīgi atdalītām joslām kā bija, to nebūtu iespējams izdarīt. Padomāju, ka kāds pārspīlējis ielas platuma nozīmi.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Thu Oct 30, 2014 11:41 pm
by Ilja-IS
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Wed Feb 13, 2013 8:47 am
by Instigater
Vēlos piebilst par līmeņiem, ka pamata līmenis ir "0" - tas ir ceļš vienā līmenī ar zemi. Ja iet pāri tilts, tātad 1., 2., 3. līmenis (vairāk Latvijā neesmu manījis), bet tunelis ir apzīmējams ar -1. līmeni.
Ja tilts iet pāri upei, tad to var speciāli neapzīmēt, toties, ja zem tilta gar vienu malu iet mazais celiņš patiltē, tad patiltes ceļš būs 0. līmeņa (vienā līmenī ar zemi/ūdeni), bet pats tilts tad jau būs 1. līmeņa.
Re: Kartes redaktoru biežākās kļūdas
Posted: Wed Mar 27, 2013 6:14 am
by Instigater
Nepiekritīšu, ir jāliek ar atļautiem virzieniem,bet visos pagriezienos aizliegt griezties virsū uz gājēju ceļa vai pa to turpināt pārvietoties. Vienīgajam atļautajam pagriezienam vajadzētu būt no gājēju ceļa.