Līgatnes pārceltuve?
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
OK, nu tad darām pa barbarisko. Konkrēti uz Android, ja ir kāds cits OS, tad negarantēju, ka ir tāpat. Uz SD kartes tev ir folderis Waze, dzēs viņu nost, jo tur waze saglabā visus tavus settingus un arī kartes cache. Pēc tam startē wazi, nekas cits neatliks, kā pa jaunam ielogoties, salikt savus uzstādījumus, toties noteikti waze piespiedu kārtā lādēs tos datus, kas ir webā.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Alvars arī mūsu pieņemtos apzīmējumus ignorē, pie tam pārlabo asfaltētu P32 ceļa posmu par Dirt.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
olestas, akmentiņš tavā dārziņā, bet būs noderīgi arī citiem - kad ir vairāk nekā viena apdzīvota vieta ar vienādu nosaukumu, tad kvadrātiekavās ir jānorāda nevis pagasts, bet novads. Reti kurš zinās, kura ir īstā apdzīvotā vieta kaut kādā Mazpisānu vai Šmucspainavas pagastā.
Tavā gadījumā pareizi būtu bijis "Avoti [Baldones nov.]".
Tavā gadījumā pareizi būtu bijis "Avoti [Baldones nov.]".
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Tā notiek, ja kaut kas ar interneta savienojumu sagļučī pie attiecīgā kvadrāta ielādes.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Jā. par to Bērzpili man ar kaut nepatīk. Varbūt kāds var atrast vainu un salabot?
Par šosejām un ceļiem.
Kāpēc mēs nevarētu lietot arī Freeway apzīmējumu? Tikai nevaru iebraukt, kas ar to freeway ir domāts, lielie bezmaksas autobāņi jeb prostie bezmaksa ceļi, kur var braukt tikai ar 4x4
Pašlaik iznāk pastulba situācija. P un V ceļi jāzīmē vienādi, kā minor highwai un kartē izskatās vienādi, kaut gan braukšanas apstākļi uz V ceļiem mēdz būt krietni sliktāki, daudz kur vispār plika gruntene. Ja mēs ieviestu arī freeway, ceļu nozīmīguma dalījums kļūtu krietni saprotamāks.
Kāpēc mēs nevarētu lietot arī Freeway apzīmējumu? Tikai nevaru iebraukt, kas ar to freeway ir domāts, lielie bezmaksas autobāņi jeb prostie bezmaksa ceļi, kur var braukt tikai ar 4x4
Pašlaik iznāk pastulba situācija. P un V ceļi jāzīmē vienādi, kā minor highwai un kartē izskatās vienādi, kaut gan braukšanas apstākļi uz V ceļiem mēdz būt krietni sliktāki, daudz kur vispār plika gruntene. Ja mēs ieviestu arī freeway, ceļu nozīmīguma dalījums kļūtu krietni saprotamāks.
Piekritīšu Dunduram, ceļi tomēr tiek daļīti pēc viņu nozīmīguma valsts ceļu struktūrā, ne vis pēc seguma. Ja tas ir rģionālās nozīmes ceļs, tad viņš tāds arī paliek, pat ja pēdējo reizi viņu labojot ir nozagti 80% atvēlēto līdzekļu, un šodien viņš ir praktiski neizbraucams. Varbūt nākamreiz labojot nozags tikai 50%, un ceļš izturēs ilgāk par 1 sezonu
Esmu piefiksējis, ka tur ceļa nosaukumus pie dažādiem mērogiem rāda dažādi. Pie viena un tā paša mēroga vienam ceļam rāda, otram nē, kaut abi ir vienādas nozīmes. Izmaini mērogu un parādās arī otrā ceļa nosaukums.
Re: LV karte