Post by ED80
Dundurs wrote:Heh! Tu ar iekriti, es jau pagājušo nedēļu tur visu dzēsu, taisnoju, atpunktoju savienoju, bet beidzās tiesības , visu nepabeidzu. Tā ir kretīniska punktu vākšana braucot vilcienā.
Es vienkārši domāju ka saglabāšu viņa ceļus un waze vairs neļaus vairs zīmēt pa virsu, bet izskatās kāmēr waze neatsāks likt gps pointus nekas nemainīsies :lol: .
ED80
Posts: 11
Send a message

Post by eipp
Sveiciens!
Tā kā bieži esmu šajā apvidū, uzmanību piesaistīja šis -
https://www.dropbox.com/s/7qfsaorfkbnx6 ... -23-44.png

Kartē viss ir it kā kārtībā....
https://world.waze.com/editor/?zoom=3&l ... TTTTTTTTFT
eipp
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by eipp
Atuuu wrote:Sveiks. Kas, Tavuprāt, tur ir ne tā?
Lietojot wazi, iztrūkst daļa no kartes (skat.ekrānšāviņu).
eipp
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by eipp
Atuuu wrote:Telefonā nav ielādējusies karte pilnībā. Vari kartes datus pārlādēt pilnībā, izdzēšot kešu. Tam vajadzētu atrisināt problēmu (Iestatījumi-> Papildus iestatījumi-> Datu apjoms-> Atsvaidzināt apkārtnes karti).
Paldies, līdzēja. Jocīgi ir tas, ka līdzīgi šī kartes daļa attēlojās arī uz cita telefona...
eipp
Posts: 13
Has thanked: 4 times
Send a message

Post by Fossa71
Par apļveida kustības nobrauktuvēm...
Līdz šim apzīmēju tās kā 'Ramp', bet tagad skatos pie Ķekavas (A5 un A7 krusts) wazeris LAPAJS tās pārtaisījis par 'Primary highway'.
Kādas ir Jūsu domas par apzīmējuma veidu?
Fossa71
Posts: 1
Send a message

Post by Instigater
Jā, Openstreemap arī ir tādi paši, tikai tur uzsvars ir uz kartes kvalitāti, bet šeit uz realtime informativitāti.
Lielāko V ceļu openstreetmapā esmu salicis es, jo man ļoti patīk meklēt kartē V ceļus un tos pareizi satagot.

Iesaku Wazē A un P ceļus tagod kā primary highway, bet V kā minor highway. Atceramies, ka šie ceļi arī pilsētās nezaudē savu nozīmi, tikai viņiem vēl parādās ātruma ierobežojumi un ielu nosaukumi.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Nu jau sola tuvākajā dienās update, vismaz process esot palaists.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Vakar vakarā beidzot noatjauninājās, tas gan spriežot pēc vakardienas gļukiem klientā ar navigāciju/attēlojumu, kad maršruts tiek sazīmēts ar robiem - sen zināma routing servera un klienta karšu attēlojuma failu sinhronizācijas problēma. :lol:

Vispār gribu teikt, ka nu jau Rīgā ar routing viss ir kārtībā, vakar vakarā pakāsu pusstundu tikai tāpēc, ka izdomāju braukt pa savam pa īsāko ceļu. Waze no Spices uz Siguldu piedāvāja maršrutu pa Akmens tiltu > Slāvu pārvadu > Ulbroku > Papīrfabriku un tad jau pa apvedceļu. C'mon, šitādu riņķi! Es gan nezināju, ka paša izdomātais taisnais ceļš pa Valdemāreni un Brīvības ielu būs sakorķējies līdz riebumam. :o
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Nākamajā updeitā būs pizdohenštraus - lien ārā kartē kaut kādi aizvēsturiski rediģējumi, pats zinu, ka esmu sen salabojis to vietu, bet kartes redaktorā kaut kāds vēstures un manas jaunrades mikslis. Tas laikam saucas tas, ka viņi beidzot ir atraduši vainu datubāzē, kas viņiem to kartes ģenerāciju vislaik nograuj. :lol:
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!

Post by Instigater
Ieej wāzes opcijās, tur ir Data usage, un turpat var nospiest arī pogu lai refrešo karti.
Instigater
Posts: 1264
Has thanked: 11 times
Been thanked: 162 times
Send a message
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!