Post by BenderLV
tāks. jauna problēma. globāla LV mērogā.
LV ir uzradušies vairāki Area Manageri, kas vienlaicīgi pārvalda gandrīz vai visu LV. un attiecīgi veic labojumus pēc sava prāta un saprašanas. iespējams es esmu vienīgais skeptiķis, bet man ir aizdoma, ka daļa no viņiem nemaz nav bijuši tajās vietās, kur veic labojumus un piešķir ceļiem sev saprotamu nozīmi.
man nav nekas pretī, ja karte tiek savesta kārtībā vietās, kur to neviens nav vēl darījis vai esošais AM paslinkojis/nav paguvis. bet ja šādi "labotāji" sāk pārtaisīt, nevis labot kļudas, kartes vietās, kur tās jau ir pabeigtas, tad tas mazliet kaitina.

parakos pa waze forumu, bet tā arī neuzraku nevienu tēmu par Area Manager tiesību ierobežošanu. manuprāt būtu tikai loģiski neļaut uzņemties moderatora tiesības lietotājiem, kas nav sasnieguši konkrētu km skaitu.
BenderLV
Posts: 51
Send a message

Post by BenderLV
Neesi tik optimistisks.
Pirms četrām dienām solīja, ka pāris dienu laikā būs gatavs. Nekas nav gatavs un pēc komentiem blogā vairs neko nesola.
Manuprāt viņi izvēlējās nepareizo ceļu. Prioritāte ir noteikta lietotāju skaits, nevis sistēmas stabilitāte un karšu jauninājumi.
BenderLV
Posts: 51
Send a message

Post by BenderLV
Kkā neredzu nekādas izmaiņas.
BenderLV
Posts: 51
Send a message

Post by BenderLV
he he. skatos, ka kāds ir arī prāmja ceļu iezīmējis :D
BenderLV
Posts: 51
Send a message

Post by Dundurs
Freeway ir ceļi ar daudz joslām, nodalītiem braukšanas virzieniem, bez krustojumiem, bez luksoforiem, vietām bez ātruma ierobežojuma. Latvijā tādu nav. Izmantot nepareizu apzīmējumu, lai tikai ceļš atšķirtos nav korekti.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Es piekrītu tikai daļēji. Navigācijā ceļiem ir jābūt klasificētiem, kā tas konkrētā valstī oficiāli ir. Ja kāds uz savu galvu taisa savādāk, tad viņam jāuzņemas atbildība, regulāri sekot izmaiņām. Tas nozīmē tērēt savu laiku un sekot līdzi. Lēni, slikti un vēl kā, bet ceļus tomēr labo. Kas to spēs izsekot? Tas, ka šodien ir laiks ņemties pa Waze, nenozīmē kā tā būs vienmēr.

Man jau tagad laika vairs nav un lielākā daļa aiziet apstiprinot dzēšamos ceļus un labojot ziņotās kļūdas. Pavisam skumji vērot, kā kāds čakarē iepriekš labi izzīmētus apgabalus.

Lai veicas!
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Apskaties, kas pēdējais ir labojis (sačakarējis) to vietu un ziņo te. Kau jaunu topiku, kur šamos uzskaitīt un tad reportēt Wazei.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Rīga-Stokholma ;)
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by Dundurs
Heh! Tu ar iekriti, es jau pagājušo nedēļu tur visu dzēsu, taisnoju, atpunktoju savienoju, bet beidzās tiesības , visu nepabeidzu. Tā ir kretīniska punktu vākšana braucot vilcienā.
Dundurs
Area Manager
Area Manager
Posts: 257
Has thanked: 148 times
Been thanked: 60 times
Send a message

Post by ED80
Interesanti cik slāņos Alvars grib dabūt dzelzceļa posmu Rīga-Skrīveri, zb jau dzēst pec viņa vairākas reizes nedēļā.
ED80
Posts: 11
Send a message