Kartes labošana

Moderators: MapSir, Unholy, Andris30, Olestas, Atuuu, Instigater, MapSir, Unholy, Andris30, Olestas, Atuuu, Instigater

Kartes labošana

Postby Baltix-AB » Mon Dec 27, 2010 1:48 pm

Vakar braucot no Rīgas uz Jelgavu waze navigācija pie Ozolnieku apļa (saukts arī par Branku apli) nespēja normāli navigāciju pastāstīt. Pats to apli nesen sazīmēju tāpēc īsti nesapratu, kas par podiem. Aplim klāt zīmēju divvirzienu ceļus. Šodien pārskatot savu maršrutu man parādās šāda bilde.

Image

Pirmajā mirklī pat nesapratu, kas tas ir un kā kaut kās tāds var veidoties (daļu no mazā aplīša jau izdzēsu tad padomāju uztaisīt bildi). Sākumā to apli bija pielabojis aldaris un sadalījis visus iebraucamos ceļus uz vienvirziena, kā tas arī beigās tika atstāts. Tas tīri tehniski tur būtu pareizāk, bet tas aplis ir tik neliels, ka vismaz manējais telefons viņu vienkārši attēlo kā parastu krustojumu, tikai navigācijā pasaka, par to, ka "aplī brauc tajā izejā". Un ja tam aplim saliek visu ceļu kā "Mayor Highway", tad pat datorā nevar saprast, kur kas īsti pieslēdzās. Lietotāji, kam sanāk braukt caur to apli paskatieties, kā jums telefonos viņu attēlo, vai izšķir visus ceļus un uzraksties tepat forumā. Varbūt tikai mans aparāts rupji parāda. Bet nu ja visiem rāda vienādi varbūt viņus pārtaisīt sākotnējā variantā un apļa ceļus pārlikt kā "Ramps", lai datorā vieglāk saprast. Zemāk ir pašreizējais lietotāja aldaris variants, tikai to apli izdzēsu un pielaboju pārējos sīkumus.

Image

Tad to mazo apli pa vidu bija ievietojis lietotājs "turists". Nezinu to situāciju kāpēc tas tā bija sanācis, bet nu vienkārši ja kaut ko netīšām sanāk sadarīt ne tā vai nezin ko un kā izdarīt labāk vai izlabot kaut ko ne tā sadarītu rakstiet forumā. Neviens pa galvu nesitīts :D Citādi sanāk šāda muļķīgas situācijas.
AM Alūksne, Jelgava, Smiltene
waze for Symbian, 2.0.0.0
world.waze.com
Baltix-AB

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Kartes labošana

Postby Aldaris » Wed Dec 29, 2010 10:01 pm

To apli principā nevar redzēt telefonā, es varbūt vispār viņu tur neliktu, bet navigācija vismaz pasaka ka tur tas aplis ir un pa kuru izeju jābrauc. Barbūt ka tos piebraucamos ceļus nemaz nevajag, lai tik pienāk pie apļa viens ceļš, a ja tur ielikt apli kā RAMP tad tas ar neko nemainīs, tāpat nevarēs saprast un RAMP īsti aplim neatbilst.
Galaxy Note 2
Aldaris

Postby peecis » Tue Jan 04, 2011 7:57 am

cik ilgā laikā stājās spēkā izmaiņas kartē?
pirms ~10 dienām ieliku kartē Zaļo ielu, tā joprojām nerādās...
peecis

Been thanked: 1 time

Postby andyqp » Tue Jan 04, 2011 9:39 am

http://status.waze.com/status-update-worldwaze-livemap-has-a-small-b

The current map on world.waze.com has not been updated since Dec. 29th.

We're currently working on the release of a new map that will contain everything up to Jan 2nd, and by tomorrow the map should be synced again (to the regular 24 hour time frame)

10 dienu veci labojumi gan izklausās vēl pirms 29-dec radīti, bet nu pagaidīsim, kamēr viņi pasludinās, ka beidzot viss ir ok.

Kaut kur arī lasīju, ka ir dažāda prioritāte cartouche labojumiem vs. jauniem buldozerētajiem ceļiem.
Rīga, LV
waze for Android
andyqp

Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Postby peecis » Tue Jan 04, 2011 2:24 pm

jap, man šķiet, ka bija pirms 29-tā.

to karti labot ir diezgan čakarīgi, tāpēc gribās redzēt kā ir sanācis, pirms turpināt pievienot apkārtnes ielas.
peecis

Postby peecis » Thu Jan 06, 2011 8:55 am

parādijās izmaiņas :)
peecis

Postby Daniliano » Sat Jan 08, 2011 1:35 pm

Labdien, esmu jauniņais. Dzīvoju Nākotnē. šodien tā mazliet "parullēju"pa Dobeli. Iezīmēju dažas ielas.
Pamāciet kā man tālāk rīkoties lai iedotu nosaukumus tām ielām un iedotu nosuakumu savai Nākotnei.
Daniliano

Postby andyqp » Mon Jan 10, 2011 11:14 am

Daniliano wrote:Labdien, esmu jauniņais. Dzīvoju Nākotnē. šodien tā mazliet "parullēju"pa Dobeli. Iezīmēju dažas ielas.
Pamāciet kā man tālāk rīkoties lai iedotu nosaukumus tām ielām un iedotu nosuakumu savai Nākotnei.

Ja nav problēmu ar angļu valodu (jo latviski neviens neko iztulkojis nav, cik man zināms) - sāc ar http://www.waze.com/wiki/ paskatīšanos par kartes labošanu. http://www.waze.com/wiki/index.php/Best_map_editing_practice lapas apakšā ir konkrēti par to, kas būtu jādara ar jaunajiem ceļiem.

Ja kas nav saprotams vai nestrādā - jautā tepat jau konkrēti.
Rīga, LV
waze for Android
andyqp

Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Postby Aldaris » Mon Jan 10, 2011 10:25 pm

Galaxy Note 2
Aldaris

Postby m0rell0 » Tue Jan 11, 2011 7:05 am

zemes ceļus atzīmējam kā Dirt roads vai kā streets?
m0rell0

Next

Return to Kartes rediģēšana