Kartes labošana

Moderators: DarthGeffen, Latvia Champs

Re: Kartes labošana

Postby zona777 » Wed Oct 16, 2013 11:45 am

http://awesomescreenshot.com/0051u5ma99

gribu saglabāt iezīmēto Area kā Gaujas 24/36 bet nesanāk saglabāt,

PS
vēl vairāk, tagad nez kā sačakarēju ceļus - izveidojās k-kāds aplis.
http://awesomescreenshot.com/0511u5st5e kurš nez kā saglabājās atšķirībā no area.
zona777

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby zona777 » Wed Oct 16, 2013 6:19 am

Braucu katru dienu, vairāk domāju ka vai nu man līkas rokas vai ar 1 līmeņa redaktoru nav pieejas šai funkcijai.
zona777

Postby zona777 » Tue Oct 15, 2013 8:13 am

Vangažos betonrūpnīcas teritorijā ir atvērta jauna metāla profilu ražotne, labprāt iezīmētu tās teritoriju ar firmas nosaukumu arī kartē, bet rediģēšana ir bloķēta. Help!
zona777

Postby Zirgs13 » Fri Jan 30, 2015 8:17 am

Principā tagad vismaz no avotu ielas līdz tērbatas, ja pareizi atceros, vairs nav nepārtrauktā līnija, kopš salika velojoslas. Tad jau no visiem pagalmiem var visos virzienos griezties.
Zirgs13

Has thanked: 1 time

Postby Zirgs13 » Thu Jan 29, 2015 9:05 am

Vai kāds var izlabot Rīgā pie Lāčplēša 47, lai atļauj kreiso pagriezienu stāvvietā pagalmā?
Kādreiz bija nepārtrauktā līnija, bet nu jau kādu pus gadu tur var griesties no pretējās joslas.
Citādi waze katru rītu mani dzen pa citu ceļu, lai es varētu no "pareizās puses" piebraukt. :)
Image
Zirgs13

Has thanked: 1 time

Postby Ziggiy » Fri Oct 09, 2015 6:07 pm

Tieši tā visā garumā satiksme ir atjaunota pa abām pusēm . vienīgais sašaurinājums palicis uz dzelzceļa tilta tur laiž pa vienu pusi virziens uz siguldu brauc taisni, uz rīgu tā kā līdz šim remonta laikā. Slēgta tilta daļa kas ir virzienā uz rīgu.
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Been thanked: 1 time

Postby Ziggiy » Fri Oct 09, 2015 3:59 pm

Varētu izlabot bet nav tiesību. Remonti uz veclaicenes (pleskavas) šosejas ir praktiski beigusies. Satiksme ir palaista pa abām joslām palicis tikai sašaurinājums uz tilta pāri dzelzceļam. Lūdzu kas var izlabo. https://www.waze.com/livemap?zoom=15&la ... n=24.34463
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Postby Ziggiy » Sat Feb 16, 2013 9:05 am

Bet tur jau arī ir tā problēma ka jaunie editori nezīmē jaunu, bet mēģina labot esošo... Kā piemērs kalpo Lubānas iela, kas kalpo par piemēru.
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Postby Ziggiy » Fri Feb 15, 2013 10:35 pm

Domaju ka galvenajam ielam tas butu svetigi.... Ja kas tak problemu ta kads nozinos ja tada paradisies...

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Re: Re: Kartes labošana

Postby Ziggiy » Fri Feb 15, 2013 10:15 pm

Instigater wrote:Uzaicini viņu šite izteikt savu sāpi, citādi tāda plika piršana vien sanāk - ne mēs zinām, kur problēma, ne jūzeris apmierināts. Visus šos sāpētājus vajag nolikt fakta priekšā, ka paši vien var izlabot, ja atrod nepilnību, jo nevienam par šo darbu nemaksā.

Edit: Atradu čivinātāja ierakstus, nekas tāds tur nav darīts, vienīgais, kas varētu būt, pie karšu update ne vienmēr klients iešņauc svaigākos datus automātiski un tad puse kartes ir vecā, otra puse jaunā un klientā ir bardaks - iesaki, lai no klienta norefrešo kartes datus - Settings > Advanced > Data Transfer > Refresh map of my area. Vai latviski, kā nu tur tas tulkojums pašlaik. ;-)

rock, ir darīts! ;)

Lielaka sape bija taja ka kads bija sacakarejis visus krustojumus un aizliedzis skersot tos... Un kartes update tur nelidzeja... Pats biju paris dienas dusmigs uz so personu... Jo regulari sareju savu ierasanas laiku..Kas finala man bija nepareizs jo waze normali mani nespeja aizvest no juglas uz molu. Par cik mans marsruts turoinas lidz lidostai, pa to laiku jau ir piemirsies ka vajag izlabot... (es nebiju ta persona kas tviterii suudzeejaas...)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Ziggiy
Area Manager
Area Manager

Next

Return to Kartes rediģēšana