Post by Yeoman
Olestas wrote:Nē, es domāju maršrutu 2. jautājumam. Pirmo jau izlaboju.
Tagad editorā viss smuki izskatās. Otro jautājumu tu domā par to privāto ielu, uz kuru aizliegts pagrieziens? Tur nekādi maršruti īsti nav uzzīmējami, lai gan caurlaižu daudzums tur mērāms vairākiem simtiem, plus vēl preču piegādes transporti uz veikaliem un kafejnīcām.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Olestas wrote:Nē, vēl otrāku :) kur raksti, ka mēģina no rīta apvest gar preses namu.
Tagad viņš protams nezīmē alternatīvu https://www.waze.com/en-GB/livemap?zoom ... n=24.09268 bet parasti pie liela sastrēguma piedāvā nevis taisni, bet nobraukt lejā, kā ar roku uzzimēju ar sarkano strīpu

Šī lieta jau ir gadiem ilgi, un tur nekas daudz risināms nav. Jāatdzīst gan, tagad vasarā ar moci braucot (no aprīļa), es waze neslēdzu iekšā (lai nebojātu auto braucējiem sastrēgumu izskatu), tā kā nezinu, vai kaut kas ir mainījies pēdējos mēnešus.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by zais
Te kolēga pasūdzējās par kaut kādu nebūšanu ar navigāciju - jau kuro reizi, braucot nost no Vantinieka centra virzienā (pa labi un gar banku un prezī pili), viņš turpina ceļu gar Statoil uz Eksporta ielu un attiecīgi, izbraucot uz tās, waze vienmēr nokarās, mēģinot kaut ko pa jaunam kalkulēt maršrutā.
Sākumā domājām, ka telefona app vaina, taču pēc jaunās android versijas uzlikšanas atkārtojas tas pats.
Vedina uz domu, ka kaut kas varētu nebūt kārtībā ar karti, taču redaktorā neko nemanu. Ir kādam idejas?
zais
Posts: 15
Send a message

Post by zais
Instigater wrote:Neko tajā rajonā nepareizu arī no nafigācijas neesmu manījis. Varbūt kolēģim slikta karma. :lol:

hvz.

jāatcerās kādreiz pašam iznavigēt caur turieni, lai redz kā ir
zais
Posts: 15
Send a message

Post by Ziggiy
http://www.bildites.lv/images/jb2go30cq4kunyrqgmhl.jpg

Šajā vietā navigācija navigējot uz centru par katru cenu meiģina mani vest pakārt ķīšezeram, kā arī uz jaunciema ap'
la tas pats...



Tālāk pa šo maršrutu navigējot man liekt braukt kaut kā tā.. parādīju bildē...

http://www.bildites.lv/images/tcdlv45m5zkto2lf888.jpg
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
Paldies visiem kas atbildēja.. atbildes bija tik daudz ka pašam bija jāparokās....


Fināla - mega feileris.. waze bija definēts izvairīties no lilceļiem.. to arī waze man lika darīt... ;)
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
Es esu manijis... Kkur kko piezimeju.... Bet skaidrojuma nav neviena... Mosh mokert un piekaut... :D
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
Gadijuma pats nesi taisijis reportu par adreses truukumu kartee..?
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
Nu jā bet ir tāda lieta ka es jau kādu laiku kartē nevaru ieraudzīt nevienu ceļu... gribās pārbaudīt un piezīmēt dažus ceļus, bet editors neko nerāda... kādam ir kas līdzīgs..?
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Ziggiy
Instigater wrote:Uzaicini viņu šite izteikt savu sāpi, citādi tāda plika piršana vien sanāk - ne mēs zinām, kur problēma, ne jūzeris apmierināts. Visus šos sāpētājus vajag nolikt fakta priekšā, ka paši vien var izlabot, ja atrod nepilnību, jo nevienam par šo darbu nemaksā.

Edit: Atradu čivinātāja ierakstus, nekas tāds tur nav darīts, vienīgais, kas varētu būt, pie karšu update ne vienmēr klients iešņauc svaigākos datus automātiski un tad puse kartes ir vecā, otra puse jaunā un klientā ir bardaks - iesaki, lai no klienta norefrešo kartes datus - Settings > Advanced > Data Transfer > Refresh map of my area. Vai latviski, kā nu tur tas tulkojums pašlaik. ;-)

rock, ir darīts! ;)

Lielaka sape bija taja ka kads bija sacakarejis visus krustojumus un aizliedzis skersot tos... Un kartes update tur nelidzeja... Pats biju paris dienas dusmigs uz so personu... Jo regulari sareju savu ierasanas laiku..Kas finala man bija nepareizs jo waze normali mani nespeja aizvest no juglas uz molu. Par cik mans marsruts turoinas lidz lidostai, pa to laiku jau ir piemirsies ka vajag izlabot... (es nebiju ta persona kas tviterii suudzeejaas...)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Ziggiy
Area Manager
Area Manager
Posts: 34
Been thanked: 1 time
Send a message