Atlokoju.. tiešām izskatās ka tur jābūt Rožu.. un kalna varbūt ar. Labo, ja zini labi.
Hmm, kāds bija pārbīdījis dažas ielas ne pēc GPS punktiem. Tas nav jādara. Bing karte var neatbilst reālajai situācijai.
Nu vot, ņēma un izdzēsa sadalīto ceļu tā vietā lai tikai salabot pagriezienus...
Par tām maģistrālēm ir vienkārši tā, ka mūsu ceļi neatbilst vispār nekam.. bet viņiem jābūt savienotiem, lai strādātu navigācija.
Par tām maģistrālēm ir vienkārši tā, ka mūsu ceļi neatbilst vispār nekam.. bet viņiem jābūt savienotiem, lai strādātu navigācija.
Es jau jautāju par šo. Laikam tepat :d
Jā, tas ir aplis, bet nolēmām, lai paliek kā ir.
Jā, tas ir aplis, bet nolēmām, lai paliek kā ir.
"Created: December 07, 2010 by penguinteam(1)"Instigater wrote:olestas, WTF?
https://world.waze.com/editor/?lon=23.6 ... =102590709
Es zinu, ka Jūrmalā kaut kur ir Atbalss iela, bet noteikti ne tur, kur tu viņu esi tagad pievilcis.
Sorry, neesmu to vilcis. Bet dzēst negribēju, jo neesmu tur bijis. Lai gan uz kartes nekā neatradu.
"Created: December 30, 2012 by braslins(1)"Instigater wrote:Vēlviens garadarbs, nu pesec! Lamāties gribas! Pie Depo jau gadu nav šī segmenta! Viss notiek pa to augstāko divos virzienos!
https://world.waze.com/editor/?lon=24.0 ... =185790184
Es nepārbaudu, vai katrs ceļiņš, kur laboju "self connectivity" vai ko citu, ir dzīvē.
https://world.waze.com/editor/?zoom=9&l ... TTTTTTTTFT
Savienojiet, kāds, šito. Man nav tur gabalam piekļuves.
Savienojiet, kāds, šito. Man nav tur gabalam piekļuves.
Re: Kartes labošana