Post by Teikas_puika
Andris30 wrote:
rusjanis wrote:WME Validator nepatīk :shock: :)

Unneeded spaces in street name (#172)
Leading/trailing/double space in the street name.
Remove unneeded spaces from the street name.

Rīga
  • Welcome to Latvia! Добро пожаловать в Латвию!, Rīga
    255674635 167194346
Summary
Total number of segments checked: 15660
Reported errors - 11 (1‰), warnings - 23 (1‰) and notes - 35

To motivate further development please leave your comment on the Waze forum thread.

Thank you for using WME Validator!
WME Validator tagad vairs nesaka neko, pielaboju!

Cik noprotu, drīz ir sagaidāms sveiciens arī vācu un ķīniešu valodās. Var jau būt, ka tas ir jauks žests tiem dažiem tūristiem, kuri iebraukuši uzreiz sāk lietot Waze, tomēr manuprāt tādēļ nav šādiem uzrakstiem jābrauc garām visiem vietējiem katru dienu. Es vienīgais tā domāju?
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message


Post by TitusL
http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =146143302
Sveiki!
varetu ludzu paskatities kapec ja man jabrauc no Dambja ielas pa kreisi uz Duntes ielu, man piedava tikai braukt pa labi šaja krustojuma?
Paldies
TitusL
Posts: 5
Send a message

Post by TitusL
andyqp wrote:
TitusL wrote:http://world.waze.com/cartouche_old/?zo ... =146143302
Sveiki!
varetu ludzu paskatities kapec ja man jabrauc no Dambja ielas pa kreisi uz Duntes ielu, man piedava tikai braukt pa labi šaja krustojuma?
Paldies
Redaktorā šis konkrētais krustojums izskatās OK. Bet vaina var būt jebkurā citā vietā pa ceļam uz izvēlēto galamērķi, kā dēļ waze varēja izdomāt, ka labāk braukt pa nez kādu apvedceļu.
tomēr kaut kas ir izmainījies pēc lūguma palīdzēt :)
tagad ved caur kreisu pagriezienu.
Paldies!
TitusL
Posts: 5
Send a message

Post by TitusL
es šodien arī pēc v0va's mēģināja kā varēja izlabot krustojumu Ganību dambis ar Bukultu ielu.
vai ir metodes kā var apstādināt viņa daiļradi? :))
TitusL
Posts: 5
Send a message

Post by tower9
Fixed by: andyqp
Your request is handled by andyqp, who sent you the following comment:
Visa veida waze kartēs man Kluso ielu rāda kā vienvirziena. Kas bija ne tā?
Man telefons no rīta rādīja, ka abi virzieni, hz laikam kkāds gļuks vai acis vairs nerāda, jo tagad skatoties ir vienvirziens :?
Atvainojos par nekorektu update request :oops:
tower9
Posts: 1
Send a message

Post by VecaisAapsis
Sveiki,

Vai kāds no augsto līmeņu administratoriem varētu piekoriģēt P30 krustojumu ar V299 (Taurene-Dzērbene)? Tas krustojums ir pilnībā pārbūvēts un jau labu laiku neatbilst kartē esošajam (skat. attēlu). Nekas graujošs, protams, nav, tikai kārtības labad.
VecaisAapsis
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message
Attachments

Post by VecaisAapsis
Olestas wrote:Paldies. Vari pārbaudīt redaktorā?
Jap! Pa smuko!
VecaisAapsis
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by vecumnieki
Sveiki riņķī apkārt, nebiju piefiksējis lokālo foruma sadaļu.

Pāris jautājumi daudzpieredzējušiem biedriem par kartes veidošanas labo praksi.
Pirmais - cīņa ar "buldozeriestiem". No oficiālā FAQa neko neizlobīju, tādēļ vietās, kur kāda iela nav pilnībā iezīmēta, rediģējot ģeometriju, salipinu tuvākās apkārtnes "buldozeru" gabalus vienu otram galā, sasaucu visus vienā vārdā, savienoju, dzēšu visus junction, un galu galā iegūstu vienu ielu. Metode ne pārāk parocīga, bet pavasara tīrīšanai neko labāku pagaidām neesmu atradis.
Protams, runa ir par tiem, kas iezīmējuši savas kāpņu telpas vai zigzagus kādā lielveikalā, ja iezīmēta reāla iela, viss ok, vienīgi varētu jau nu saspringt un pēc tam padarīt darbu līdz galam.
Nākošais jautājums - cik loģiski ir paredzēt, ka waze varētu tapt izmantota arī velo/kājāmgājēju navigācijai? Piemēram, Jūrmalā ir >20 km ceļš gar jūru, kuru reāli izmanto abi minētie. Vai viņu būtu loģiski iezīmēt - ar savienojumu ar visām ieliņām, kas aiziet līdz jūrai?
Nākošais - junction dzēšana. Cik saprotu, dzēst var tikai savienojumu vienai ielai pa vidu. Tikko ir krustojums, tā nekā. Ko darīt, ja reālam krustojumam pa diagonāli kāds pārbrauc ar buldozeru, rezultātā iegūstot nevis 2, bet 3 krustojošās ielas? OK, to 3. var iezīmēt dzēšanai, bet tas izskatās pēc mūžīga procesa.
Nākošais - apdeitu regularitāte. Jūrmalā pie domes bija pārrāvums - saistīts ar to, ka tur jau sākotnēji ceļam bija atdalītas pretējā virziena joslas atsevišķos vienvirziena ceļos. Sataisīju, ar connectivity viss izskatās ok, bet navigācija joprojām no Rīgas uz Dubultiem liek braukt pa Ventspils šoseju. Cik reāli ir cerēt uz drīzu reakciju?
Un pēdējais - tāds kā globāls ieteikums - brīdī, kad par teritoriju atbildīgais ir piefiksējis, ka kartes pārklājums sasniedzis 100%, vai nebūtu loģiski attiecīgajā teritorijā paredzēt iespēju izslēgt buldozerus vispār? Dzīve kļūtu vieglāka...
vecumnieki
Posts: 20
Send a message

Post by vecumnieki
Super, paldies!

Ctrl lietošanu kaut kā biju palaidis garām, pārējo problēmu risināšanai laikam vajadzēs paprasīt AM statusu. Esošais nav noprocesējis neko, kopš es vispār sāku šo produktu lietot. Galu galā, vairāk kā pusi no tā miesta (Jūrmalas) es jau esmu uzzīmējis, vajadzētu nodarīt līdz galam, vasara nāk, pilns arī te būs ar wazeriem ;)
vecumnieki
Posts: 20
Send a message