Post by Janka63
Sory, neprecīzi izteicos. Pat pašu kļūdu izlabot neļauj, līdz reporta slēgšanai nemaz neaizgāju.
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Mēģinu pieteikties kā AM, bet kaut kas nesanāk. Ko es daru nepareizi?

To: areamanagers@waze.com
Subject: Area Manager application request

http://http://world.waze.com/cartouche/ ... &lat=57.24.............
mans_username
mans_epasts
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Viss nokārtojās, izrādas viņiem automatizētajiem procesiem arī ir brīvdienas pa svētdienām :lol:
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Kas tā ir par figņu, ka vietām uz taisna cela posma rāda "Restricted Turns" http://world.waze.com/cartouche/?zoom=7 ... FFTFFFTTTT šādus jokus esmu vēl pāris vietās manījis. Citā vietā atkal pie dažiem zoom līmeņiem itkā var redzēt vēl vienu ceļa posmu ar junction galā, bet pieselektēt to neizdodas http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FFTFFFTTTT
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Dundurs wrote:Tāpat arī attēlojums pa Zoom līmeņiem nav viennozīmīgs.
Gan jau ka es to būtu arī noignorējis, bet tieši šinī vietā viņš pats rāda ka ir map problems. Nu un es, kašķīgs būdams, sāku rakt tālāk...
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Nu nezinu, tur, kur tā bilde ir, ir pilnīgi normāli. Cita lieta, ka viņas daudz kur vienkārši nav... Un tos pāris mm nobīdes var pilnīgi pieciest, ja zin par viņiem.
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Saprotu Tavu sāpi, bet pagaidi vēl mēnesi un bedrītēs sāks pamazām bērt asfaltu un piemīt ar zābaku... Ko tad, atkal pārtaisīt par street? Un ko darīt ar nomales ieliņām, kuru tehniskais stāvoklis mainās 3x sezonā? Tāda nu ir tā LV īpatnība, ka ne viss, kas saucas iela, ir braucams ar vieglo autiņu.
aldaris wrote:Un vēl kas, DIRT ROADS/4x4 Trails nenozīmē, ka tas ir tikai 4x4 mašīnām izbraucams ceļš.
Kā tad apzīmēt lauku ceļus ar grants klājumu vai vienkārši zemes ceļus?
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Sveiki, ļaudis!
Kāds man var apskaidrot par 100. kartes problēmu? Parasti tiek iekrāsoti 2 ceļa fragmenti, previous un next segment. Kā šo problēmu atrisināt? Mēģināju segmentus deletēt un tad uzzīmēt tos gabalus pa jaunu. Nelīdz, problēma paliek, tikai vairs neiekrāso attiecīgos gabalus. Mēģināju sabīdīt segmentus lai pa priekšu ir previous segment, tad next segment, tik un tā problēma nepazūd. Ko vēl ar viņu var izdarīt?
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Tik daudz es nepelnu, la varētu speciāli braukāt :) Un kas tur speciāli ko bakstīt ekrānā, ja redzi ka jābrauc kur vēl nav iezīmēts ceļš, ieslēdz buldozeru un viss, kad nonāc atkal uz jau iezīmēta ceļa, izslēdz. Sakarā ar to, ka daļa lietotāju savus iebrauktos ceļus tā arī pamet nesakārtotus, ko darīt ir arī vispār nekur nebraucot :) Pašlaik ir pietiekami daudz teritorijas vispār bez menedžera. Citur atkal menedžeri netiek galā ar darba apjomu vai arī tā spēlīte ir apnikusi, un viņi pametuši šo nodarbi. Paņem kādu neapsaimniekotu apgabalu, vai arī apsaimniekotu bet problemātisku, un uz priekšu :)

P.S.
Jautājums zinošākiem, vai šajā sistēmā ir iespēja atteikties no menedžera funkcijām un vai var izrakstīties vispār. Paskatoties uz citām kartes vietām redaktorā rodas jautājums, tur kāds no uzrādītajiem adminiem arī ko dara.
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Janka63
Man te šodien, skatoties uz savām Vidzemes plašajām ārēm, ienāca galvā tāda doma - jāsāk lietot ceļa nosaukums nezināma/s iela/ceļš. Doma sekojoša - uz kartes izveidojas bezjēgā daudz oranžu svītriņu un vairs nav iespējams atsekot, kurš ceļš ir apstrādāts , kurš nē. Otrs arguments - ja cilvēks brauc pa ielu ar nosaukumu "Nezināma iela", ir daudz lielāka varbūtība, ka viņš, ieraugot kaut kur šīs ielas nosaukumu, uztaisīs update request un norādīs patieso nosaukumu, nekā braucot pa ielu vienkārši bez kāda nosaukuma.
Janka63
Posts: 38
Been thanked: 1 time
Send a message