Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by martinsoz
šitādas lietas kā andyqp raksta patiesībā būtu kruta sarakstīt wiki LV versijā. es to wiki tjipo satulkoju, bet tā rupji/steigā un galvenās sadaļas tikai kaut kādu laiku atpakaļ. Savukārt praktiski padomi rediģēšanā baigi noderētu kādam izlasāmā vietā vienkopus un smuki. Komplektā ar lokalizētiem guidelines, kā LV robežās apzīmēt kurus ceļus, utt.
martinsoz
Posts: 47
Send a message

Post by martinsoz
Idejiski jau tāpēc labāk nezīmēt lielus blokus no 0, pēc iespējas turēties pie tā, kas ir iebraukts. Es savos area pārsvarā skatos līdzi, kad parādās sarkanās strīpiņas un tad tās arī pielaboju, savienoju.
martinsoz
Posts: 47
Send a message

Post by martinsoz
anybody? es arī tiku līdz šim. jāatzīst, ka kopumā tomēr jaunais cartouche ir diezgan ērts, kad pierod, bet šis gļuks pagaidām nepriecē. atspaidot ar undo līdz 0 changiem izdevās tikt tālāk, bet kādus 40 changes pajāju.
edupuika wrote:Kāda iemesla dēļ parādās paziņojums "An error occurred while saving. Please try again." brīdī, kad cenšos seivoties. Skaidrs, ka problēma ir ar vienu elementu, bet nelīdz ne elementa dzēšana, ne rediģēšana. Tiklīdz kaut ko šim elementam izmaina, tā izmet šo paziņojumu un izmaiņas saglabāt neļauj.
martinsoz
Posts: 47
Send a message

Post by martinsoz
kāds talants ir sačakarējis juglas ielu, pie malienas ielas krusta - kāds gudrāks par mani negrib paskatīties?
sazīmētas 2 joslas, kur bez tā mierīgi varēja iztikt, un krusti/konekcijas nebija līdz galam salikti. Es kind of pielaboju, bet varbūt kāds var vēl pieslīpēt. Vispār jau būtu prātīgi atlikt atpakaļ uz 1 joslu - tur jau nu toč tās divas nekā nepalīdz.
martinsoz
Posts: 47
Send a message

Post by metelica
Braucot pa Maskavas ielu virzienā uz centru tur nav kreisa pagrieziena uz Kaņiera ielu.
https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... =103831311
metelica
Posts: 22
Send a message

Post by metelica
Vai ir iespējams uztaisīt "rollback" vairakiem "v0va" darbiem?
metelica
Posts: 22
Send a message

Post by metelica
marcisb wrote:Es apvienotu divus krustojumus vienā un pārtaisītu vienvirziena Primary street par parking vai service road.
Vai tagad izskatās labāk?
metelica
Posts: 22
Send a message

Post by metelica
Vai tādu ielu drikst apzīmēt ka "dirt/4x4"?
metelica
Posts: 22
Send a message

Post by metelica
Turpināšu jautāt.
Braucot uz centru pa Gogoļa ielu un pagriežoties uz Dzīrnavu waze saka "turn right then turn right."
Izklausas ka jāgriež uz F.Sadovnikova ielu.
gogola-dzirnavu.jpg
(74.19 KiB) Downloaded 746 times
Kādi varētu būt risinājumi?
metelica
Posts: 22
Send a message

Post by metelica
Te ir divi gadījumi, kad jābrauc tasni, bet Waze saka "keep right".
Nekas cits, ka tikai dzest v0vas darbus man prātā nenāk.

EDIT: Dzelzavas vispar murgs bija.
metelica
Posts: 22
Send a message
Attachments
Last edited by metelica on Sun Aug 05, 2012 7:37 pm, edited 1 time in total.