Post by Yeoman
1. Ja uz ceļa ir parādījies ķieģelis un zīme ka privātīpašums (bet tas ceļš ir caurbraucams, nevis tupiks), tad mēs no lielās ielas uz to ķieģeļielu liekam aizliegumu uz pagriešanos, vai kā?

2. Ja piemēram es tagad bezjēgā iešu cauri visām ielām, un pabīdīšu viņas piemēram uz sāniem pa kādu vienu pikseli, tad pieseivošu, tas man skaitīsies kā editēts ceļš un tādā veidā es pelnīšu punktus, lai celtu savu līmeni uz 2., tad 3. utt? Es to jautā, jo es skatos ja lielāko daļu nelielu ceļu, ko es esmu taisījis vai pielabojis, tagad pa virsu ir pārgājis lietotājs rusjanis, lai gan es esmu pārliecināts, ka nekādu reālu labojumu tur nav, jo es kulturāli aizpildīju visus nosaukumus, māju numurus, apgriešanās utt. Viņš pat ir labojis privāto ceļu kur braucu tikai es, un es ļoti labi atceros, ko es tur esmu rediģējis. Ja tas tā ir, tad nav brīnums, ka es jau gadiem ilgi dzīvojos pa 1.editora līmeni, kamēr citi iet uz augšu.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Vo vells, pagājušogad apmēram pusei Mārupes ciema un lielāko daļu Imanta 1 un 2 savadīju māju adreses, a izrādās par to dod ļoti maz punktus, vai nemaz :) Šitāda ņemtne vairāku dienu garumā.

Bet nu paldies par informāciju. Man tā arī nepalika skaidrs, kā es redzu savu editora punktu skaitu. Es redzu profilā tikai editu skaitu (2843), un es redzu savus braucamos punktus (67926), bet kur ir editora punkti, kas ir saistiiti ar liimeni, es nevaru atrast.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Paldies, bilde skaidrāka.

Jautājums par daudz runātu tēmu, kur nevar skaidri nospraust robežu - Dirt Road / 4x4 Trail. Palasot šo http://wiki.waze.com/wiki/K%C4%81_apz%C ... ce%C4%BCus es redzu, ka jebkuru granti sauc ar Dirt Road. Lai gan daudz kur forumā manīju, ka grants ceļus pilsētās ar nosaukumiem ir jāsauc par Street. Man pret to bija iebildumi, piemēram no rītiem mani vislaik dzina pa grantēto Vārpu ielu, nevis svaigi asfaltēto Kantora ielu, jo pie Mārupes skolas ir sastrēgums uz pus minūti, bet nu pēc sarunas, Instigātors uzlika Street, augstāku līmeni un miers :)

Pirmais ko es te gribēju teikt, liekas ka tajā wiki būtu labi kaut kā skaidrāk definēt, kur tad aptuveni ir tā robeža, un kas ir pa kritērijiem tomēr likt Dirt Road, nevis Street.

Otrs, ko gribēju jautāt, vai iela, kur lietus laikā mašīnas brauc apkārt pa pļavu, tomēr nebūtu atzīmējama kā Dirt Road? Neskatoties uz to ka tā ir apdzīvota vieta utt. Es uzliku Dirt, bet kāds viņu nomaina uz Street. Es labāk apbraucu apmēram 200m līkumu pa asfaltu, nevis caur to īso bezceļu. Viesi kas lietoja waze, teica daudz "labus" vārdus, bet tie kas bez navigācijas vadījās pēc manis mutiski teiktā maršruta tikai pasmējās.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Šodien mēģināju naviģēt no Akmens tilta uz Čakeni, braucu klasiski pa 13.janvāri un tālāk taisni uz Čaka, bet nu maršruts uz lielā krustojuma pie stacijas izskatījās aizraujošs.



Pie kam pēc Alfrēda Kalniņa ielas waze vēl izdvesa skaņu par maršruta pārrēķinu, protams saglabaajot jau iepriekš ieņemto Čaka ielas virzienu. Kāpēc tāda jocīga maršruta zīmēšana, es nezinu, bet nu es braucu kulturāli pa taisno, bez liekiem manevriem.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Pastāstiet labāk, kā tas ir, ka editorā tiek atrastas ielas, kas precīzi pārklājas pāri viena otrai, nu ar domu, ka ja nepabīda malā, tad izskatās kā viena iela?

Abām ielām ir vienaads create un update, bet ID atshkiras tikai ar vienu pēdējo ciparu.

Updated: March 04, 2013 by Atuuu(5) ‎
Created: December 14, 2010 by Robis76(3) ‎

Tas ir kaut kāds populārs errors, vai kaut kas unikāls?
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
rusjanis wrote:Permalinku iedosi ?
Jums tik iedod permalinkus, kāds aizies (lvl 1), visu izlabos, nebūs vairs par ko parunāt :D

Te darbā permalinkus nezinu, neatradīšu, es vakaros mājās editēju, tad arī pacentīšos konkretizēt. Bet nu, tas jau bij tāds ģenerāls jautājums, kā tas tā, ka vairāki ielu kvartāli pilsētas centrā ir dubultā, ar dažādiem ID, bet krustojumi visi savienoti korekti, nekur nekas gaisā nekarājas, izveides autori/datumi ir vienādi:

Updated: March 04, 2013 by Atuuu(5) ‎
Created: December 14, 2010 by Robis76(3)

Ko domājat? Es saprot ka ar rokām tādu brīnumu neuztaisīt, jautājums tikai, vai tas ir populārs sistēmas gļuks. Es jau neprasu palīdzību, kā rīkoties šādā situācijā, man nav grūti nospiest Delete pogu, un viss tajā rajonā būs ideāli. Es tik diskutēju :)
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Olestas wrote:yeoman, tie ir "spoku segmenti". Rodas reti, ja kaut kas uz serveriem nesaiet kopā. Ir jānodzēš jaunākais.
Labi pateici "jaunākais" :D
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Vai ir kāds iemesls publiskas un aktīvas ielas pārtaisīt par privātām? Torņu un Noliktavas. Tur tak notiek aktīva satiksme no krastmalas uz Valdemāra ielu, neskatoties uz to, ka bruģis ir viens no sliktākajiem Latvijā.

https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,246525237

Un otrs jautājums. Ja iela ir ar ķieģeli un "tikai ar atļaujām" tad taču mēs viņas taisam par privātām, BET pagriešanos uz viņām neaizliedzam, vai ne? Būtu labi lai augstāk minētajam 2 ielu savienojumam pa vidu uzliktu Allow all turns.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Olestas wrote:No Krastmalas uz Valdemāra ielu satiksme tur pilnīgi nav nepieciešama.
Pag pag, kā no krastmalas tikt uz Meierovica vai Raiņa bulvāri? Tas ir vienīgais pareizais maršruts. Viņu nevar tā vienkārši cilvēkiem atņemt. Un satiksme tur tieši no krastmalas ir ļoti intensīva, ja pastāv pie remontējamās prezidenta pils, tad to labi redz, un tās tagad privātās ielas ir vienīgā izeja, ja izbrauc pa tiltapakšu gar prezidenta pili.

Protams ka tad tie kas brauc no vanšu tilta uz centru, redzēs bezjēdzīgu apbraucamo ceļu, tas ir tāds nepatīkams blakus efekts, bet tādu Rīgā ir pilns. No rītiem man visu laiku piedāvā pirms vanšu tilta (virzienā uz centru) braukt lejā gar Preses namu, kas ir tāda pati bezjēdzīga nobīde no maršruta.
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by Yeoman
Olestas wrote:2. Iedo maršruta piemēru uz livemap.. paskatīšos statistiku...
Tur gadiem ilgi bija normālas ielas, vienu brīdi bija arī 4x4. Šodien tik pamanīju, ka ir privāts.

Visi trīs maršrutu varianti (privāto gadījumā) iet vai nu caur pārdaugavu, vai ar līkumiem caur staciju vai Elizabetes ielu.
https://www.waze.com/en-GB/livemap?zoom ... n=24.10681
Yeoman
Area Manager
Area Manager
Posts: 46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times
Send a message