Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by aigarslv
Tamil owno :)
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by aigarslv
Un ir jau redzētas vairākas avārijas situācijas, jo tie kas nepamana zīmi, ne tikai izdara aizliegtu pagriezienu, bet arī iebrauc un stāv pretējā joslā!
aigarslv
Experts
Experts
Posts: 381
Has thanked: 66 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by Aivans131
Divi jautājumi kapēc ir divi Jelgavas nosaukumi viens OK bet otrs sākas ar -,Jelgava, Latvia?
Otrs kas tie par melniem taisnstūriem kas parādījušies pie atsevišķām ielām?
Aivans131
Area Manager
Area Manager
Posts: 39
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message
Attachments

Post by Aivans131
Baigā sāpe: :cry:
Vai „šoseju :? ” P101 (iepretī Ķemeriem, kas savieno A10 ar A9) var samainīt uz Street tipu nu maksimums Primary Street no Minor Highway? Jo P101 nevar nosaukt pat par šoseju, jau ilgu laiku segums tur ir drausmīgs, par to pārliecinājos arī šajās brīvdienās, kaut arī speciāli neizvēlējos šo posmu ilgu laiku un atkal iekritu!! Tam ir arī Lock 5. līmeņa!! Kā pārējiem liekas!?
Aivans131
Area Manager
Area Manager
Posts: 39
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Aldaris
To apli principā nevar redzēt telefonā, es varbūt vispār viņu tur neliktu, bet navigācija vismaz pasaka ka tur tas aplis ir un pa kuru izeju jābrauc. Barbūt ka tos piebraucamos ceļus nemaz nevajag, lai tik pienāk pie apļa viens ceļš, a ja tur ielikt apli kā RAMP tad tas ar neko nemainīs, tāpat nevarēs saprast un RAMP īsti aplim neatbilst.
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by Aldaris
Pagaidām burtu un citu zīmju izmantošana pie adreses nav iespējama, bet WAZE pie tā strādā.
http://waze.uservoice.com/forums/59225- ... ?ref=title
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by Aldaris
Vispār ir tā, šodien saskāros ar to, ka mani navigācija izveda pa tādiem DIRT ceļiem, ka riteņus nolauzt. Tad nu lieku priekšā priekšlikumu, ja ceļš neatbilst normālai braukšanai (ir vairāk kā 1 bedre uz metru) vajag to dēvēt par DIRT road, nezinu kā citiem, bet man mana mašina un laiks ir dārgs un es negribu katru mēnesi viņu labot braucot pa bedrainiem grants ceļiem, kā arī asfalta, kaut vai tas ir Rīgas centrā.
Ja kādam ir kas oponējams, rakstiet!
Un vēl kas, DIRT ROADS/4x4 Trails nenozīmē, ka tas ir tikai 4x4 mašīnām izbraucams ceļš.
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by Aldaris
Nu tad es nesaprotu, kāpēc mēs mānam sevi un citus ieliekot normālu ielu tur kur tādas nav, šis projekts tak ir mūsu pašu lietošanai un mūsu pārziņā, kāpēc jādzen kāds nabaga cilvēks (ieskaitot mani) pa zemes ceļu, ja es šo attālumu nobraucu lēnāk, (jo negribu lauzt savu mašīnu) nekā būtu apbraucu riņķī. Kad tās bedres sataisīs tad ieliekam arī ieliek kā street. Būtu vēl kāds ceļa apzīmējums kā slikts ceļš varētu izmantot tādu, bet pagaidām nav.
Piemēram:
1. Ir zemes ceļi apdzīvotās vietās kur asfalta vispār nav, bet tas saucas STREET un es atbraucis piemēram no Liepājas un Rīgu baigi labi nezinu, lepni vālēju ar tiko nomazgātu mašīnu pa peļķēm.
2. Džekam ir kruta mašīna sēdināta, un šamais drāž pa bedrēm ātri lai lidotu tām pāri, jo nevar apstāties, uzsēdīsies.

Waze iestatījumos tak var arī uzlikt "izvairīties tikai no gariem zemes ceļiem" (avoid long ones), braucot ārpus pilsētas tak nav grūti to nomainīt, ja baigi domā braukt pa zemes ceļiem.

Kaut kā nav aktivitātes, neticu ka mums te diviem ir tikai kaut kāds viedoklis par šo.
Aldaris
Posts: 28
Send a message
Galaxy Note 2

Post by alpha-xray
Sveiki,

Lūgums editoriem lvl ≥3 mainīt ātruma ierobežojumu Salaspils ielā, Rīgā gabalā no ēkas 4a (DUS) līdz Salaspils ielas 7. Pašlaik ierobežojums ir 30 km/s, bet attiecīgo zīmju tur nav.

Paldies. :roll:
alpha-xray
Posts: 1
Send a message