Post by slow_mo
To mīnusiņu Jelgavā novācu jau pagājušajā gadā. Tur kāds bija ielas nosaukumā nevis "No street" ieķeksējis, bet gan ielicis nosaukumu "-". Viņiem tur atsevišķš process, kas atjaunina tādas lietas kā pilsētu robežas, nosaukumus u.c. Tas tiek palaists daudz retāk kā parastais kartes atjauninājums.

Otrs ir gļuks ar fontiem. Tās ir mīkstinājuma zīmes kaut kādā ļoti lielā šriftā. Cerams, ka salabos drīz.
slow_mo
Posts: 94
Send a message

Post by slow_mo
Nav vērts šobrīd iespringt uz māju numuriem. Tas būs lieks darbs, jo šobrīd tiek strādāts pie jaunas māju numurēšanas sistēmas. Droši vien būs kaut kas līdzīgs kā vecajā kartes redaktorā, kur katru konkrēto adresi norādīja kā punktu. Ļoti ceru, ka beidzot varēs arī burtus pievienot māju numuriem.

Sākumā gan tas viss uz NA serveriem, bet nav šaubu, ka vēlāk arī visus pārējos skars šīs izmaiņas.
http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=35850
slow_mo
Posts: 94
Send a message

Post by slow_mo
Instigater, kāpēc Tu attaisīji vaļā Jelgavā Lielās ielas posmu, kas šobrīd ir norakts un tāds būs vēl vismaz 2-3 mēnešus? Pie tam, posms tagad ir vēl arī nolokots. Līdz šim navigācija smuki veda apkārt.
slow_mo
Posts: 94
Send a message

Post by Spaidermens11
Kā apzīmēt privātmājas un daudzstāvu mājas , zīmēju tās ar lendmark. Jo manā apkārtnē ir ļoti daudz tādas adreses kas nav kartē atrodamas.
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Spaidermens11
Vairākas adreses var atrast,bet dažas neparādijās meklēšanā. Paldies par atbildi!
Spaidermens11
Posts: 129
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Teikas_puika
norcha14 wrote:
mixeris2 wrote:Nu itkā nolaboju to Lielvārdes Brīvības krustu.
Tā, lai ir sakarīgi un papildsekcijas kā atsevišķas joslas pieejamas.
Jezz, nekas tur neizskatīses. Vai tiešām vajadzēja to joslu uz Lielvārdes ielas ?
Izlaboju krustojumu, pavilku plašāku un nodzēsu 3 liekus junction ( ja jau ir josla ievilkta).
Kas var apstiprināt ka no Lielvārdes ielas ir aizliegts kreisais uz Zemitāna laukumu ? Jebkurā gadījumā apgriešanās vieta nevar atrasties uz gājēju pārejas. Būs jābrauc pašam skatīt...

Tur apgriešanās vieta ir uzreiz aiz gājēju pārejas!
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Teikas_puika
mixeris2 wrote:Gribētu es redzēt to ģeniālo wazeri kurš visus bruģus salika uz dirt roadiem!!!
Šodien tik ģeniāli mani navigēja Ģertrūdes ielas rajonā, jo waze ir ielikts izvairīties no tādiem ceļiem. Tagad mainu atpakaļ.
Mixeri2 varam satikties un parunāt, ja vēlies. Es protams, nezinu ar kādu autiņu pārvietojies, bet te ir vesels lērums wazeru, kuriem brauciens pa bruģi sagādā galvassāpes. Tādēļ arī saliku un kamēr nebiji samainījis, braucām kā lielie. Tie kuriem bruģis pie kājas, uzlika savā ierīcē allow dirt roads un arī rullēja bez bēdām. Pastāsti vai Tava ģeniālā labojuma dēļ visiem, kas brauc no Merķeļa ielas, lai brauktu uz Juglu gandrīz vienmēr vada pa Kr. Barona ielu, arī tad ja Brīvībene ir tukša ? (piem. aizvakar plkst. 23.20) Ja Tev ir darba autiņš vai tāds par ko nebēdā joņot pa Bruģi dari tā, bet vai tādēļ jābojā waze navigēšanas prieku citiem?
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Teikas_puika
norcha14 wrote:
Teikas_puika wrote:Es protams, nezinu ar kādu autiņu pārvietojies, bet te ir vesels lērums wazeru, kuriem brauciens pa bruģi sagādā galvassāpes.
Lohs esi tu un tādi wazeri kā tu, kam sagādā galvassāpes brauciens pa Krišbarona bruģi.
Ja waze ved pa Barona, značit Brīvībene kaut kur ir ciet, jo normāli cilvēki uzstāda ātrāko ceļu, nevis īsāko. Vienīgā vieta kur bruģis=offroad tas ir Noliktavas iela- pie galvenās LB ēkas. Un tur tu nevella neesi ielicis dirt. To tikko izdarīju es. Tāka nevaig te ūdeņus liet. Varbūt uzreiz prasīt izstrādātājiem waze versiju īskrāniem tpfu, sēdinātajiem auto. :lol:
Manuprāt visiem ir skaidrs, kas Tu pats esi.
Prieks, ka pārējie ir saprotoši un citādi atbalstoši vai atšķirībā no Tevis palīdz meklēt adekvātu risinājumu. Lai arī skaidrs, ka cerība maza, opcija izvairīties no bruģa būtu vērtīga.
Vēl, lai tā bilde skaidrāka: Brīvībene arī tonakt (iedomājies kā parasti!) nebija ciet. 95% no visa laika vados pēc ātrākā nevis īsākā. Un nav mans auto ne zems, ne sēdināts (bet piekrītu, ka šo auto braucēji meklē vēl gludākas virsmas nekā vairums). Pa Noliktavas ielu - nu baigais malacis, brīnums kā vēl vispār karte nav pabeigta!
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Teikas_puika
norcha14 wrote:
jancs wrote:Vai man vienīgajam Waze negrib maršrutēt pāri Gaisa tiltam pa Brīvības ielu virzienā uz centru? Parādījās problēma dažas dienas atpakaļ. Pat piebraucot pie tilta, liek braukt pa apakšu uz Dominu, uzbraucot uz tilta, ilgi domā, un tad tomēr palaiž pa taisno.
Teikaspuika, šis bija forši vai ne ? Waze navigēšanas prieks, kur tu rodies....
Sorry, par iekaršanu, bet mani sadusmoja Tava muldēšana par Krišbarona, kamēr krutā ātrā Brīvībene arī bija Tevis "aizslēgta". Absolūta nekonsekvence. Mazākais ko Tu varētu izdarīt ir atvainoties klātesošajiem par pārsteidzīgu rīcību.
Domas par šo problēmu, kā redzi joprojām dalās. Tavi apvainojumi bija un ir nemazāk pārsteidzīgi.
Šis ir tikai pagaidu risinājums, ar ko tikmēr nāksies samierināties. Arī mani sadusmo, ka līdz programmas attīstīšanai (kas varbūt velti gaidāma), dēļ bruģa mīļiem, kas nevar noregulēt savus aparātus atbilstoši savām vēlmēm, pārējiem būs jācieš.
Tādēļ, lai miers ar Tevi jo gan jau kādreiz sapratīsi, ka ne Tev vienam mēdz būt taisnība ;)
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Teikas_puika
Olestas wrote:Nav tur dubultā nepārtrauktā. Ko visi tā baidās no tā krustojuma? Ja grūti izbraukt, sakiet laikus, uzliksim laika aizliegumu. Bet man liekas vēl neviens nav mēģinājis pat.
Esmu mēģinājis, tur viss ir kārtībā. Tiem kam bail var mierīgi sēdēt Cēsu ielas sastrēgumā ;)
Teikas_puika
Posts: 34
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message