Editorā atkal var ērti zīmēt places kā platības. Varēsim lēnā garā atkal pieķerties mežu zīmēšanai.
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Nekas graujošs, tikai atgādinājums un pierādījums tam, ka no mežu masīviem nevajag "griezt ārā" cirsmas. 3 gados tā neko izmaiņas. Cirsma jau ir labi sazaļojusi un to cilvēki atkal jau uztvertu kā mežu, kamēr citviet masīvā ir pilnīgi svaiga cirsma.
https://www.bildites.lv/images/r1fvlilj5ns5qir7gp.png
https://www.bildites.lv/images/r1fvlilj5ns5qir7gp.png
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Iedomājies, cik daudz darba būtu uzturēt visu Latviju aktuālā stāvoklī ņemot vērā cirsmas?
Community Coordinator: Latvia
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
LV community: Operācija "Meži" - saraujam!
Other communities: Take the challenge! Go green! Improve map of your country and show us the progress!
Braucot no Rīgas uz Ādažiem, maršrutē caur Priedkalni. Kaut kas salauzts uz apvedceļa (A1) tilta/uzbrauktuves daļas pār Veclaicenes šoseju, kas ir virzienā no Ādažiem uz Salaspili. Paskatījos editorā, bet līdz galam nesapratu, kas par vainu. Kāds var paskatīties jeb arī viss jau salabots?
Vai man vienīgajam Waze negrib maršrutēt pāri Gaisa tiltam pa Brīvības ielu virzienā uz centru? Parādījās problēma dažas dienas atpakaļ. Pat piebraucot pie tilta, liek braukt pa apakšu uz Dominu, uzbraucot uz tilta, ilgi domā, un tad tomēr palaiž pa taisno.
Ir uzlikts "avoid long ones". Pamēģināšu tad ar "allow".
Par māju numuriem:
1. Kādā formātā jāraksta mājas numurs, ja jānorāda arī korpus? Izmēģināju visu ko varēju iedomāties, nepalīdz
2. Dzīvojamā masīva teritorijā neizdodas norādīt ielu, itkā baltajā laukā ierakstu, bet paņemot vēlreiz paskatīties, ielas lauks atkal ir tukšs... Mēģināju arī uz īstas ielas uzlikt mājas numuru, pelēkajā laukā ielas nosaukums ieliekas automātiski, bet baltajā laukā ierakstītais nesaglabājas.
1. Kādā formātā jāraksta mājas numurs, ja jānorāda arī korpus? Izmēģināju visu ko varēju iedomāties, nepalīdz
2. Dzīvojamā masīva teritorijā neizdodas norādīt ielu, itkā baltajā laukā ierakstu, bet paņemot vēlreiz paskatīties, ielas lauks atkal ir tukšs... Mēģināju arī uz īstas ielas uzlikt mājas numuru, pelēkajā laukā ielas nosaukums ieliekas automātiski, bet baltajā laukā ierakstītais nesaglabājas.
Vidzemes jūrmalā, rajonā Saulkrasti-Zvejniekciems, Uzzīmēju pāris savus izbrauktos ceļus un mēģinot viņus sasiet ar pārējo ainu, piefiksēju ka tas viss rajons ir sabāzts kā Saulkrasti. Kaut ko pielaboju, kaut ko nē, jo saka ka no permissions. Ģeogrāfiski ņemot, Zvejniekciems ir atsevišķa apdzīvota vieta Saulkrastu lauku teritorijā, tā ka mani labojumi ir pamatoti. Vai kāds ar pietiekoši resnām tiesībām nevar palīdzēt šai jautājumā.
Ar to "No permissions" vispār ir jocīgi. Bieži vien to izmet pat uz paša taisītiem objektiem, piem. mēģinot pielabot landmarkus. Tā pat arī mēģinot piezīmēt vēl kādu ielas posmu pie paša taisītas ielas.
Ar to "No permissions" vispār ir jocīgi. Bieži vien to izmet pat uz paša taisītiem objektiem, piem. mēģinot pielabot landmarkus. Tā pat arī mēģinot piezīmēt vēl kādu ielas posmu pie paša taisītas ielas.
Tas būtu nepamatoti, esmu rīdzinieks un uz Zvejniekciemu aizbraucu tikai reizēm ciemos, tā ka nekādu lielo ieguldījumu Saulkrastu un Zvejniekciema attīstībā nest nevaru.martinsoz wrote:piesakies pats kā area manager saulkrastu reģionam un tad pamēģini, bet principā man arī kā area manager šur tur neļauj kaut ko labot.
Bet kā to izdarīt, ja atbildē saņem No permission, jeb to drīkst darīt tikao area manager...oskarsg wrote:Un vel, ja kads izlabo kludu no report zinojuma, tad zinojumu aizveram, tagad vairaki tadi zinojumi, kur jau viss labots, bet zinojums vel joprojam aktivs
Re: Kartes labošana