WAZE incorrectly routes to address Gervėčių g. 2, Vičiūnai!
Since this is the Kaimo tourism sodyba "Žaliosios versmės", the parking lot (in the aerial photo at the end of the access road) and the access road could also be drawn. I don't use WAZE myself and can therefore not edit myself.
Thank you.
Ši gatvė vasaros szeono metu taip pat yra uždaryta ir nepravažiuojama. Ant gatvės įvažų yra pastatyti gėlių vazonai. Pravažiavimas fiziškai nėra įmanomas.
Sveiki, yra bug'as kuris nukreipia ne į tą gatvę, kai pasirenkti paieškoje variantą. Kaune kai įvedi "Šiaurės pr. 67" ir iš paieškos rezultatų pasirenki, tai kažkodėl kreipia į "Sukilėlių g. 67". Maždaug jau penkis asmenis tai suklaidino.
Grįžau iš Italijos ir likau nusivylęs vietiniais waze redaktoriais, dauguma greičio kamerų pažymėtos kaip raudonos šviesos kameros, leistinas greitis labai dažnai neatitinka realybės.
Džiaugiamės kaip gerai Lietuvoje, bet... jau važiuojant iš oro uosto pasijautėm kaip vis dar Italijoje. Vilnius-Kaunas naujos, bet jau veikiančios greičio kameros arba nepažymėtos, arba pažymėtos kaip raudonos šviesos, ir tai, tik priešingoje pusėje, nors realiai matuoja greitį į abi puses. Atkarpoje Akademija-Garliava irgi naujos kameros, ir jų irgi nėra waze... Šiandien vėl važiuosiu Vilnius-Kaunas, jeigu įmanoma kaip nors pažymėti kamerų vietas vairuojant, galiu tą padaryti.
Dėkoju už jūsų pagalbą atnaujinant žemėlapį.
Žemėlapyje neteisingai pažymėta adreso vieta : Mokyklos 7, Lakštučių km., Bartninkų sen., Vilkaviškio raj. Kokiu būdu būtu galima patikslinti namo vietą žemėlapyje?
Ačiū
Gintautas
Re: Prašymai pataisyti žemėlapį | A map update requests