Na va, pralėkiau Kauans - Alytus - Marijampolė - Kaunas, bus naujų kelių nemažai. Tik va Waze tris kartus nulūžo, tai jaučiu kokie 30km pradingo Paskui pradėjau išjunginėt ir įjunginėt kas kokius 10km. O gal to daryt nereikia, ar kas nors žino, kaip siunčiamas įrašomas kelias - viso įrašymo metu ar tik sustabdžius įrašymą, o gal išvis tik exitinant klientą? Galima būtų pastebėti siunčiamus duomenis, bet kažkaip tingisi šiuo momentu
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Na ką, rezultatas toks, kad trūksta viso Europos prospekto, Veiverių gatvės ir Garliavos - o visa kita susimapino, tik su mažais tarpeliais kol restartavosi po lūžimo (archyve irgi nėra, kaip visai nevažiavęs ten būčiau). Esmė tame, kad paskutiniam etape, kurio trūksta, nelūžo visiškai :S Turiu vilčių, kad dar atsiras, nes pastebėjau, kad kai kurie važiavimai atsiranda tik po kelių dienų...
[edit] Pasitaisau, radau archyve Europos prospektą!
Turėsim dabar žemėlapyje Marijampolę, ir Alytuj kelios gatvės atsirado. Buvo super blogi keliai, tai nevažinėjau ratais A5 nuo Garliavos iki Marijampolės sumapinau kaip Major Highway, manau, reikėtų ir Kauno aplinkkelyje pakeisti.
[edit] Pasitaisau, radau archyve Europos prospektą!
Turėsim dabar žemėlapyje Marijampolę, ir Alytuj kelios gatvės atsirado. Buvo super blogi keliai, tai nevažinėjau ratais A5 nuo Garliavos iki Marijampolės sumapinau kaip Major Highway, manau, reikėtų ir Kauno aplinkkelyje pakeisti.
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Tame ir esmė, kad nėra dalies track'ų...rolandas_an wrote:Net jei keliai ir neatsiras, visada lieka GPS track'ai, pagal kuriuos galima nupiešti kelius.
O dar klausimas - ar čia tik aš vienas nesveikai daug gaunu taškų dashboard'e už cookie munching? Kiekvieną dieną, jeigu kur nors važiuoju, gaunu po maždaug 30000 taškų, nors realiai tai taškiukų daaaug mažiau suvalgyta. Per dvi savaites 1168 pozicija reitinge (277280 už cookie eating) - kažkaip daugokai atrodo.
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Kodėl mūsų forumo moderatorius - ispanas? Norėjau pasiūlyti padaryti sticky post'ą su informacija apie gatvių pavadinimų rašyma, lygių priskyrimus (freeway, minor highway), dvi gatvės viena prieš kitą vs viena dviejų krypčių gatvė, ir pan., bet tai ką tas ispanas supras Ir būtų labai gerai turėti teises bet kada keisti pagrindinę žinutę, kai išlenda kokie nors nauji sprendimai. Manau, mūsų forumui reikėtų paskirti ką nors iš lietuvių (turbūt reikėtų išsirinkti vieną žmogų tarpusavyje, ir visiems draugiškai parašyti emailą į alpha@waze.com).
Aš nominuoju Rolandą
Aš nominuoju Rolandą
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Yra yra
Naudotojų atsiranda vis daugiau - paskutiniu metu pastoviai aplinkui matau bent po vieną vartotoją (Kauno regionas).
Naudotojų atsiranda vis daugiau - paskutiniu metu pastoviai aplinkui matau bent po vieną vartotoją (Kauno regionas).
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Internetas reikalingas visada (iš esmės galima išjungti suplanavus maršrutą - tada jau bus užkrautos žemėlapio kortelės, bet jeigu reikės perskaičiuoti maršrutą, vėl bus reikalingas internetas. Be to, be tinklo neveiks kelio niekučių rinkimas, nerodys eismo informacijos ir pan.). Sunaudoja srauto gana nedaug, galima įsijungti funkciją, kad rodytų sunaudojimą (meniu Nustatymai > Tinklo naudojimas > Rodyti interneto naudojimą).
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
Thanks for your help, but we'll probably have to rename all the streets you created because of the guidelines that we follow We do not use "gatvė" and use "g." instead, because otherwise it doesn't sound correct grammatically with a translated client.
But I think I found the area that you drove through, so I will look at it and will fix. Every km counts, thanks! Did you like the lakes?
But I think I found the area that you drove through, so I will look at it and will fix. Every km counts, thanks! Did you like the lakes?
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
No prob, I fixed all "gatvė". The point is, different places in the client use different cases: nominative ("gatvė") is used in the map, but in directions it has to be accusative ("gatvę"). Therefore we have gone for using an abbreviation that is valid for both cases.
As for navigation quality, I believe that Waze is near-perfect in Kaunas (not to brag, but I live there ), Klaipėda is also quite OK but has some weird turns still not fixed. Other places sadly are a problem. I can't talk about Navigon as I haven't tried it, but your TomTom issues sound weird: from my experience, it has very good maps - I haven't found any issues apart from several newly built overpasses missing.
As for navigation quality, I believe that Waze is near-perfect in Kaunas (not to brag, but I live there ), Klaipėda is also quite OK but has some weird turns still not fixed. Other places sadly are a problem. I can't talk about Navigon as I haven't tried it, but your TomTom issues sound weird: from my experience, it has very good maps - I haven't found any issues apart from several newly built overpasses missing.
Phone: Motorola Defy
Car: Ford Focus 2011
Car: Ford Focus 2011
o gal dalite pasakyti ar pastoviai turi buti pajungtas internetas ir kiek mazdaug srauto sunaudoja?nes per menesi turint 200 mb, bijau kad nesuvalgytu man per kelias dienas
Aš tai pravažiuodamas jei matau, kad neperspėja, pa(si)dedu dar vieną kamerą. Tegu geriau žiūri dvi į abi puses (beje, didelė dalis kamerų iš tikro veikia į abi puses!), nei kad viena atbulai. Ir nesiparinu, kad ten ta atbula užrakinta. Mano dublis kiek žiūrėjau dar nei vienas pašalintas nebuvo.
Pagarbiai,
Tomas Šatkauskas, kuris labai nemėgsta W.Tomaszewskijo.
[img]https:///AXSGQ[/img]https://flagspictures.org/photo/icons/n ... huania.png
Tomas Šatkauskas, kuris labai nemėgsta W.Tomaszewskijo.
[img]https:///AXSGQ[/img]https://flagspictures.org/photo/icons/n ... huania.png
Re: Lithuanian forum