Post Reply

Benzinske postaje!

Post by
Najprije pozdrav svima! :mrgreen:

Pitanje:
Zasto postoje samo INA i OMV kao marka benzinske postaje? Tko to moze promijeniti i dodati ostale?

Postam ovdje, jer mi je glupo otvarati novi thread za ovo pitanje! :oops:
Mozda da otvorimo neki FAQ?

POSTER_ID:6106867

1

Send a message

Post by danijel-pavelic
Hehe, i ja sam to isto rekao kad sam je prvi put ugledao u Zagrebu... :shock:
danijel-pavelic
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 94
Has thanked: 44 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by danijel-pavelic
Ja isto uvijek upisujem jeftiniji. Kao što je već gore spomenuto, jeftiniji imaju sve benzinske postaje, a skuplji samo neke, pa ćemo upisivanjem samo jeftinijeg smanjiti mogućnost zbunjivanja kako Wazera koji upisuju tako i onih koji samo žele doći do povoljnijeg goriva.

Na kraju, ekipa koja toči najskuplje varijante goriva obično zna gdje su postaje koje ih nude, a ujedno mislim da i ne mare za tih par lipa razlike između konkurentnih postaja.

Danijel
danijel-pavelic
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 94
Has thanked: 44 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by danilo-p
Maxxy17 wrote:Najprije pozdrav svima! :mrgreen:

Pitanje:
Zasto postoje samo INA i OMV kao marka benzinske postaje? Tko to moze promijeniti i dodati ostale?

Postam ovdje, jer mi je glupo otvarati novi thread za ovo pitanje! :oops:
Mozda da otvorimo neki FAQ?
To se i ja pitam!? nije mi jasno ko je to dodao ni kako se to dodaje, kao sto neznam kako se stavljaju radovi na putu ... a vidim da to talijani uredno stavljaju: gdje i od kada do kada traju i to se onda javlja u raportima!?

kiki-rovinj... ti kontaktiras sa wazeom pa to provjeri .. i usput sto je sa naljepnicama nista nismo dobili !?
danilo-p
Area Manager
Area Manager
Posts: 91
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by danilo-p
EasyRiderHR wrote:
dvoracekivan wrote:Dali inače na benzinske pumpe stavljate pristupne ceste ako se iste nalaze uz prometnicu
Ako stavite pristupne ceste koje sijeku walking trail dal onda radite križanja al zabranjujete skretanja ili ne radite ništa? Ja nisam ništa napravio.
Da, i to cestu tipa Private Road. Nikako nemoj koristiti Service Road, jer će onda uvijek rutati preko nje. Bagčina u Waze-u koja se povlači užasno dugo. Osim toga, Service Road je, navodno, na listi za odstrel.

Rekao bih da križanja tu ne trebaju, jer bi se lako moglo desiti da u nekoj kombinaciji krene rutati preko nogostupa. Čudnovati su putevi Wazeovi... :D
ceste koje nisu namjenjene za prijevoz vozila: walking trail, pedestrian boardwalk i stairway uvjek oznacavamo sa smjerom voznje (direction): unknown i tada waze bez obzira sto ste stavili krizanje ne daje mogucnosti skretanja na tako oznacene puteve (direction unknown) i samim tim ih nikada ni ne uvrstava u u rutabilne puteve ...
danilo-p
Area Manager
Area Manager
Posts: 91
Has thanked: 6 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by dvoracekivan
Evo nova Lukoil pumpa na potezu VG-ZG. Upravo sam je ubacio na kartu... možda sam fulao za par metara al to je to..


imam 2 pitanja:
Dali inače na benzinske pumpe stavljate pristupne ceste ako se iste nalaze uz prometnicu
Ako stavite pristupne ceste koje sijeku walking trail dal onda radite križanja al zabranjujete skretanja ili ne radite ništa? Ja nisam ništa napravio.

Kiki: vezano za google document.
Ne vidim mjesto Velika Mlaka a napisao si da bi svakako trebalo upisati gdje su benzinske pumpe.
U Velikoj Mlaci su 3 benzinske pumpe.
Dal to znaci da nisu sva mjesta dodana u google dokument ili da Mlaku treba "pripojiti" prvom većem gradu?
dvoracekivan
Posts: 57
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by dvoracekivan
Upravo sam jutros upisao dvije pumpe u gorici :D
nije tesko.. ide dosta brzo.
dvoracekivan
Posts: 57
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by EasyRiderHR
Javljam da su sve Inine postaje u Zagrebu unesene. Čim stignem, idem na ostale.
EasyRiderHR
Posts: 235
Has thanked: 46 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by EasyRiderHR
dvoracekivan wrote:Dali inače na benzinske pumpe stavljate pristupne ceste ako se iste nalaze uz prometnicu
Ako stavite pristupne ceste koje sijeku walking trail dal onda radite križanja al zabranjujete skretanja ili ne radite ništa? Ja nisam ništa napravio.
Da, i to cestu tipa Private Road. Nikako nemoj koristiti Service Road, jer će onda uvijek rutati preko nje. Bagčina u Waze-u koja se povlači užasno dugo. Osim toga, Service Road je, navodno, na listi za odstrel.

Rekao bih da križanja tu ne trebaju, jer bi se lako moglo desiti da u nekoj kombinaciji krene rutati preko nogostupa. Čudnovati su putevi Wazeovi... :D
EasyRiderHR
Posts: 235
Has thanked: 46 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by EasyRiderHR
Pridružujem se! A ne bi bilo loše niti dodati Konzum Benz na listu...
EasyRiderHR
Posts: 235
Has thanked: 46 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by EasyRiderHR
vjekooo wrote:Od kad to postoji? :)
Ima već skoro godinu dana. Bio sam skeptičan u početku zbog niza predrasuda, a onda me kolegica uvjerila da se isplati uzeti. Talijansko gorivo, primjećujem da ga motor voli i manje ga troši.
EasyRiderHR
Posts: 235
Has thanked: 46 times
Been thanked: 30 times
Send a message