Pozdrav,
uradio sam Bogojevo na granici sa Hrvatskom, na Dunavu.
Primetio sam neke "greške" koje se pojavljuju u poslednje vreme. Mnoge puteve, koje sam ja lično pravio i pravilno označio, sad ih primecujem samo kao "tanke linije" tj kao neoznačene puteve. Često bude da na nekoj trasi samo jedan segment je neoznačen a pre toga je sve bilo ok sredjeno. Šta se dešava? Dali çe nam ti putevi pri sledecom uploadu live map nestati? Dali imate slične probleme, ili je to samo kod mene tako?
uradio sam Bogojevo na granici sa Hrvatskom, na Dunavu.
Primetio sam neke "greške" koje se pojavljuju u poslednje vreme. Mnoge puteve, koje sam ja lično pravio i pravilno označio, sad ih primecujem samo kao "tanke linije" tj kao neoznačene puteve. Često bude da na nekoj trasi samo jedan segment je neoznačen a pre toga je sve bilo ok sredjeno. Šta se dešava? Dali çe nam ti putevi pri sledecom uploadu live map nestati? Dali imate slične probleme, ili je to samo kod mene tako?
Re: Editovana mesta/naselja u Srbiji