Post Reply

Jel ima neko iz Srbije??? IMA!!

Post by kalmarattila
Vidim puteve u Novom Sadu i drugom mestima u Srbiji, znaci ima nas vise ko koristi Waze, samo jos Forum ne koristimo... :D
kalmarattila
Posts: 2

POSTER_ID:96792

1

Send a message

Post by dragstor
ZikaP wrote:Nije polumrtav vec mrtav. A wazera skoro i da nema. Mozda kad neko isproba novi app na smartfonu dan-dva i onda zaboravi da ga je uopste i koristio. Vecina isproba waze kao obicnu navigaciju i kad shvati da 60% ulica u Beogradu i 95% puteva u Srbiji nisu ucrtani taj isti i deinstalira.
A koliko ih dolazi na forum vidis i sam 1-2 posete godisnje.
Po meni je najverovatniji razlo sto niko jos nije preveo (bar meni nije poznato) uputstvo na srpski da bi vise ljudi shvatilo i saznalo kako uopste waze funkcionise i kako oni tome mogu doprineti.
Dok se to ne desi ne verujem da ce se waze moci prosiriti u Srbiji.
Pozdrav svima i svako dobro
Preveo sam ga ja, upravo ga ubacuju u v3.5 i izlazi uuuuskoro ;)
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by dragstor
Pozdrav, Žiko! :)

Hvala na podršci! Naravno, ukoliko negde zaglavimo, vrištaćemo u pomoć :mrgreen:

Ne brini ni oko čega, sve je ok, tu su Manageri da sve isprave :)
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by dragstor
duhsasekirom wrote:Samo da proverim, posecuje li se ovaj forum ? :) :)
Naravno :)
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by dragstor
topoljak wrote:Здраво свима, нов сам овде и тек проваљујем ствари. Ипак приметио сам да у неким деловима Србије недостају мапе путева, а нема их ни у едитору. У чему је цака?
Dobrodošao!

Sami korisnici Waze-a uređuju mape putem Waze Map Editora ( http://world.waze.com/editor ). Što se tiče delova Srbije koji nisu ucrtani, verovatno niko (od Wazera) tuda nije vozio, ili nedostaju satelitski snimci, ili su jako loši.

Za bilo kakve informacije, ili pomoć, slobodno se obrati na pomoc@waze.rs ili direktno na našoj Facebook stranici: http://facebook.com/WazeSrbija :)

Pozdrav!
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by duhsasekirom
Samo da proverim, posecuje li se ovaj forum ? :) :)
duhsasekirom
Posts: 2
Send a message
Mislio sam da sam lud, a onda su me glasovi u glavi ubedili u suprotno... :)

Post by EdinSvire
Pozdrav iz Bosne.

Ima nas i biće nas još. Nema odustajanja.

Trebamo sjesti svi zajedno i napraviti jedan veliki MANUAL za sve sa primjerima slika da bude svima jasno.

Ako je RAMP onda naci primjer i sliku napraviti. Putevi u Sr-Hr-BiH su manj više isti.
EdinSvire
Area Manager
Area Manager
Posts: 13
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message
“Sidewalks help the blind see.”

Post by goran_goksi
Danas sam instalirao waze na svoj telefon, pošto mi se svidela aplikacija pročešljao sam po netu i našao ovaj forum. Ukoliko mogu biti od neke koristi samo recite radim kao komercijalista pa putujem dosta(po celoj Srbiji skoro), ako vam treba covek sa terena...
goran_goksi
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by hmisa
Pozdrav svima,
waze koristim tek par dana. Ideja je sjajna samo treba da se u nju i ukljucimo ane samo da je i hvalimo. Aktivno ucrtavam sve ono sto fali na karti oko Bgd a prosao sam kolima. Vrcin je selo gde zivim i poceo saam od njega pa gde zavrsim. Danas sam imao priliku da koristim waze od Vukovog spomenika do kuce i na moje prijatno iznenadjenje sasvim korektno radi. Naravno radice i jos bolje ako svako od nas da mali doprinos.
pozz
hmisa :D :D
hmisa
Posts: 1
Send a message

Post by kalmarattila
Reklamirajmo Waze besplatno!

Naruci sticker i nalepi na svoj auto! Ovako izgleda:
http://imgur.com/Imuq4l.jpg

Ispuni sa tvojim podacima: https://spreadsheets.google.com/a/linqm ... 6MQ#gid=0/
kalmarattila
Posts: 2
Send a message