Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Jel ima neko iz Srbije??? IMA!!

Post by
Vidim puteve u Novom Sadu i drugom mestima u Srbiji, znaci ima nas vise ko koristi Waze, samo jos Forum ne koristimo... :D

POSTER_ID:96792

1

Send a message

Post by ATZIKA
Evo i ja da se javim ovde.
Vidim da je ovaj nas deo foruma polumrtav, slucajno sam otkrio waze i to na moru i sad kad sam se vratio kuci vidim da se tu i tamo po Beogradu pojavljuju wazeri, ima li ikakve sanse da ozivi i forum?
Pozdrav svima ...
ATZIKA
Posts: 15
Send a message

Post by ATZIKA
Super ljudi , evo krecemo izgleda sa mrtve tacke, zikap je nesto napisao, piroman nesto odgovorio , Lovas je poslao pm svima... Ima nade :D Realno waze aplikacija jos uvek kao da je beta, ali meni se ideja svidela pa ga koristim, sada kod svih mobilnih operatera paketi koji ukljucuju internet dovoljan za waze nisu vise skupi, tako da ovo moze samo da raste i da postane stvarno korisno u voznji po lokalu ;-)...
ATZIKA
Posts: 15
Send a message

Post by clydeR
Poz....prosle nedelje sam naleteo na ovaj programcic i dosta mi se dopao koncept. Za vikend sam se vozao po Indjiji i u nekoliko navrata sam snimao voznju (posto u indjiji postoji samo glavni put na waze-u) ali mi je tek danas u dashboard-u stavio jednu rutu. Problem je sto sam ja tad presao put od beograda do indjije i napravio par kilometara po indjiji u toj voznji. U listi stoji da sam presao 0KM i kad otvorim xlm fajl tu vidim dve GPS tacke u razdaljini od par metara.
Kakva su vasa iskustva sa edit-om mape?

Sacekacu jos dan-dva da vidim hoce li se pojaviti i ostale voznje....Presao sam nekih 10-tak km po Indjiji sa upaljenim snimanjem.


poz
clydeR
Posts: 2
Send a message

Post by clydeR
Hvala na ovako obimnom objasnjenju..... Posle par sati cackanja u editoru uspeo sam da skontam ponesto....U sustini nije toliko tesko samo je dosta sporo kao sto si rekao. Danas su mi se pojavile neke rute od kojih jedne nije bilo (najduze voznje tog dana). Cekam da se pojavi jos pa da nastavim.

Jedna stvar koju sam dosta kasno skontao je da editor ispravno samo u Chrome browser-u. Poceo sam sa operom, preko mozille, IE (ovaj nije funkcionisao uopste), dok tek kad sam upalio Chrome video sam da neke opcije rade kako treba...
clydeR
Posts: 2
Send a message

Post by Darija
Pozdrav! Vidim da malo pišete, a uzajamno si puno možemo pomoći oko editiranja i svih nedoumica u tome! Dođite na naš podforum: Croatina-Bosnian-Serbian forum:))
Darija
Posts: 66
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by dejanstefani
Veliki pozdrav iz Novog Sada. Od juce sam korisnik dosta toga sam `pohvatao` interesuje me kako dodati nov restoran ili kafic? Ima par restorana van grada koji nisu ucrtani ni putevi(to mi je jasno kako da uradim) ali mi nije jasno kako da ucrtam novi objekat?
dejanstefani
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by dejanstefani
kalmarattila wrote:Reklamirajmo Waze besplatno!

Naruci sticker i nalepi na svoj auto! Ovako izgleda:
http://imgur.com/Imuq4l.jpg

Ispuni sa tvojim podacima: https://spreadsheets.google.com/a/linqm ... 6MQ#gid=0/

Evo ja hocu da proucim nalepnicu ali:

Sorry, the page (or document) you have requested does not exist.

Please check the address and try again.
dejanstefani
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by dejanstefani
Drzi ukljucen stalno telefon/tablet, na cemu ti je instaliran Waze, i edituj mape ;) To je najveca pomoc :)
dejanstefani
Posts: 14
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by dragstor
hmisa wrote:Pozdrav svima,
waze koristim tek par dana. Ideja je sjajna samo treba da se u nju i ukljucimo ane samo da je i hvalimo. Aktivno ucrtavam sve ono sto fali na karti oko Bgd a prosao sam kolima. Vrcin je selo gde zivim i poceo saam od njega pa gde zavrsim. Danas sam imao priliku da koristim waze od Vukovog spomenika do kuce i na moje prijatno iznenadjenje sasvim korektno radi. Naravno radice i jos bolje ako svako od nas da mali doprinos.
pozz
hmisa :D :D
Normalno da radi, samo će raditi još bolje, što nas više bude bilo :roll: :D
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi

Post by dragstor
simicbosko wrote:Još jedan savet,gledajte da dodajete benzinske pumpe zato što je potrebno dostići 70% unetih pumpi da bi aktivirali punu funkcionalnost aplikacije (unošenje cena goriva,kuponi za popuste...) mislim da nikom u evropi još nisu aktivirali za sad.
Evo, već dva dana razgovaram sa čovekom iz Waze-a, koji je deo razvojnog tima. Reče mi da je u Srbiji trenutno unešeno oko 150 pumpi, što je izuzetno mali broj... Nećemo se mi ove funkcije nagledati u skorije vreme :cry:

Zamolio bih sve Area Managere da me kontaktiraju putem Skype-a na raf-s1, da se nešto dogovorimo :)

:*
dragstor
Coordinators
Coordinators
Posts: 514
Has thanked: 131 times
Been thanked: 73 times
Send a message
GC • Coordinator • Balkans CM • Translator • Beta Tester

Wazing with Nissan Qashqai 4x4 1.6DCi